5 čtenářských názorů na “„Manžela jsem od sestry musela odhánět,“ popisuje Denisa. To, co se stalo ve stanu, rozdělilo celou rodinu

  1. Tak za prvé, tohle je odporné už jen ze strany vaší sestry!!!! Vaš manžel mel sice upito,ale to neznamená ,že na tom nemá stejný podíl viny.
    A rodiče nechápu!!!
    Je těžké se v téhle situaci rozhodovat .
    Ja bych jim neodpustila!!!
    Je to velká zrada, ztráta důvěry, ponížení!!!
    Jestli je tohle normální, říkám ne není!!!
    Co bude následovat příště?
    Jak může někdo po takové situaci někomu jinému věřit!!
    Držím vám palce, ať se rozhodnete jakkoliv.

  2. Já bych mu neodpustila,rozvedla bych se,pokud neumí mít,tak ať nepije,to že byl opilý,ho neomlouvá,pořád je to nevěra,udělal to jednou,udělá to zase

  3. Ani já bych neodpustila a rozvedla se. Se vztahy je to stejné jako s rozbitým džbánem, můžete ho sice slepit, ale pokaždé když se z něho budete chtít napít, tak vás napadne, jestli znovu nepraskne, už mu prostě nemůžete plně důvěřovat. Vůbec nechápu postoj vaši rodiny, to se vás nezastal ani jeden jediný člověk. Vy jste ta oběť a ne oni. Hlavně vaše sestra by se vám měla omluvit, zrada od ní by mě bolela snad víc jak od manžela. A co vůbec nechápu je postoj vaší matky, je to od ní neskutečně sobecké myslet hlavně na rodinu, litovat vašeho manžela, ale co vy, to už jí nezajímá. Já je vnímám jako hodně sobecké a neempatické lidi. I kdybyste jim odpustila, jak byste se cítila na další oslavně, jak byste to prožívala. Je to sice rodina, ale pokud se chovají tak, jak chovají, není o co stát. Za chyby se platí a každý by měl nést následky svých chyb – to myslím na vašeho manžela.

  4. Když s tím nemá manžel Jany problém, mohou pokračovat. Je to v rodině, proč z toho dělat drama.

  5. Je to hodně těžké. Rozvod? Děti jsou bez táty, rodina není komplet. Je to náročné, asi se to dá zvládnout. Nevím jestli celá rodina nebude proti Vám. Odpustit? Co dále? Kdyby nevěra byla v práci, dá se změnit pracoviště, kdyby v místě bydliště, dá se odstěhovat. V rodině je to trochu složitější. Budou další oslavy. Jak se má chovat manžel, aby nevyvolal vzpomínky. Teď tu není a kde je Jana? Ta tu také není. Mám zůstat, nebo se jít podívat? Další věc mě zaujala. Manžel Jany jí odpustil. Jsem starý člověk odpustit nevěru u normálních vztahů trvá týdny, měsíce. Někdy vůbec. Jana po tak rychlém odpuštění má volnost. Proč to nezkusit znovu. Pokud se potkají , v rodině je to normální, klidně si to rozdají znova. Už to mají nacvičené. Maminka by měla Vašeho manžela adoptovat. Chová se přesně jako matka manžela. Je mi jasné, že celé to divadlo režírovala ona. Měla by být u Vás a říct Vám, že ať se rozhodnete jak uznáte za vhodné, bude Vás podporovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *