3 čtenářské názory na “„Máme 2 syny, 1 dům a obrovský problém,“ stěžuje si paní Hedvika. Spor o dědictví jí začíná lézt krkem

  1. Pokud chcete se svým majetkem nějak naložit, udělejte to za svého života. Dar se nedá právně napadnout a je jen na vás, komu co dáte. I když pořídíte závěť, tak ta se dá u soudu napadnout. Dar ne.

  2. Nechapu nad cim premyslite.Mate dva syny tak snad ten majetek, teda dum dostanou napul.At si s nim delaji co delaji co chteji.Bud ho prodaji a nebo jeden druheho vyplati.Neni nad cim premyslet.

  3. Helena Luklová: Přečtěte si ten článek ještě jednou a pomalu. Pak možná pochopíte, co paní trápí a že vaše reakce je vůči neznámé starší osobě opravdu velmi hrubá a nevhodná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *