3 čtenářské názory na “Andrej Babiš má velký strach o své blízké: Vynadal novinářům za útoky na dceru i Zicklerovou a Češi reagují

  1. Naši rádoby novináři už se začínají chovat jako ti co otravovali princeznu Dianu!

  2. My máme taky strach, taky o své děti, a představte si, že i o vnoučata. Babiš má strach především o sebe a své peníze, lépe řečeno , dotace. My máme strach ze zadlužování a možné ztráty svobody a demokracie.
    Když na své děti křivě přísahal, a prvního syna nechal unést na Krym, tak obavami netrpěl.
    Já mu poradím. Ať se vykašle na premiérování a má po starostech. Věk má úctyhodný a pokud si potřebuje dokazovat, že je ještě chudý, tak ať si nestěžuje. každý svého štěstí strůjcem. babiš hledá nepřátele všude, měl by se podívat do zrcadla a hned by viděl, kdo je ten jeho nepřítel.

  3. Až se Češi zbaví súdruha Babiše, zbaví se poloviny všech problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *