Astrální cestování – Je možné?

Astrální cestování je popisováno jako cestování mimo tělo. Jde o to, že se tělo astrální oddělí od fyzického. Toto cestování popisovaly už dávno různé kultury, lidé nejrůznějšího věku, sociální vrstvy a pohlaví. Tito lidé, kteří nemají zdánlivě nic společného, se dokázali vůlí oddělit.

Cesta mimo tělo

Tímto „mimotělním“ cestováním se zabývá několik expertů. Využívají nejmodernější technologie a metody, aby zjistili, jak to, že je takové cestování možné. Jisté je jedno – cestovat může kdokoliv. Lze toho docílit meditací.

Opravdu existují lidé, kteří takto cestovali? Údajně ano. Pro některé to bylo „obyčejné“, jako jízda metrem. Pro jiné to bylo naprosto šokující. Během astrálního cestování totiž není konec času ani prostoru. Vše závisí na našich myšlenkách a na tom, zda se od nich dokážeme odpoutat.

Trénink

Pouze málo kdo dokáže udržet myšlenky pod kontrolou. Mnoho lidí dlouhodobě trénuje, aby myšlenky uměli ovládat. Potom se sen může stát skutečností – chtíč po dobrodružství a absolutní svobodě.

Lidé popisují, že takové cestování je ovšem víc, než jen volné poletování po světě. Jde o jakési osvícení, během kterého lze komunikovat s jinými formami života.

Cestování pro vyvolené

Jste i vy kandidátem na astrální cestování? Pokud ano, musíte být ochotni se dlouhodobě na tuto cestu připravovat. Musíte se naučit ovládat stres, správně dýchat. Při samotném procesu je potom potřeba být v naprosto klidné místnosti s příjemnou teplotou, nevystresovaní, uvolnění; před procesem se také nesmí 2 hodiny jíst. Pokud jste nebyli dříve naučeni relaxovat a meditovat, cestování pro vás bude náročné.

Nejlepší je však nechat si poradit od někoho, kdo se astrálním cestováním zabývá více a má s ním nějaké zkušenosti.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte