Buďte IN a splňte si dovolenou snů!

Mnoho lidí zastává názor, že jakmile se překulí dva nejteplejší měsíce v roce a o slovo se přihlásí chladnější září, je pozdě odjet na dovolenou – ale není to pravda. Jestliže vás netlačí pracovní či školní povinnosti, zabalte si batůžek a vyrazte na místo, které vás nadchne nejen pro svou nezaměnitelnou atmosféru, ale i exotického ducha a zážitky, na které se nezapomíná! V nádherném Thajsku zažijete dovolenou jako v pohádce. Obklopíte se milými lidmi, zavítáte do rodinného prostředí a objevíte krásy tohoto světa, kterému se ne nadarmo přezdívá „ráj na zemi“. Věříme, že jsme vás již dostatečně navnadili, pojďme si teď společně říci, co všechno ve slunném Thajsku můžete zažít!

Potopte se do úžasného vodního světa!

Potápění je samo o sobě velice zajímavá aktivita, která zláká nejednoho z vás. Pod vodní hladinou se totiž skrývají neskutečné krásy, úkazy a živočichové, jež jsou lidem na souši skryti. Potápění je v Thajsku jakousi nepsanou nutností. Naleznete zde nespočet poutavých míst, kde se dá potápět až do několika metrů a kde můžete vidět obdivuhodné věci. Máte-li odvahu a nebojíte se dobrodružství, pak jeden z kurzů potápění čeká právě na vás!

Ubytujte se jako králové!

Jste toho názoru, že když už na dovolenou, pak se vším všudy? Pak věřte, že vás ubytování v příjemném a rodinném českém resortu zaručeně nadchne! Určitě oceníte výběr ze dvou možností komfortního ubytování – a to mezi dřevěným a zděným bungalovem. Součástí ubytování je klimatizace, horká voda, sprcha či možnost uklízecí služby, díky které se budete cítit jako v bavlnce.

Vystoupejte po schodech k samotnému Buddhovi!

ThajskoOdjet na dovolenou do Thajska rozhodně není jen o tom, že se budete po celou dobu pobytu válet někde na pláži nebo se rochnit v moři. Kdepak! Na tomto místě můžete podniknout i celou řadu výletů, které jsou nejen obsahově zajímavé, ale i nezapomenutelné! Co byste řekli na dobrodružnou výpravu a stoupání po téměř 1300 schodech až k soše samotného Buddhy? Zaručujeme vám, že na tento zážitek jen tak nezapomenete!

Obrázek: arowanaresort.com


Řekněte ostatním, co si myslíte