Bylinky pro krásné vlasy

Krásná hříva je pýchou každé ženy. Ze všech reklam, seriálů, filmů i magazínů na nás hledí dokonalé modelky ještě s dokonalejšími vlasy. Pokud také toužíte po lví hřívě, čtěte dál. Přinášíme vám tipy na bylinky, které z vašich zplihlých a polámaných vlasů udělají záplavu dokonalých loken.

Toužíte-li po krásných, hebkých, pružných a lesklých, zkrátka zdravých a dokonalých vlasech, přečtěte si, které bylinky pro vaše lokny používat. Z níže uvedených bylinek si stačí uvařit odvar či nálev, který pak nanesete na svoje vlasy, necháte působit a smyjete.

Návod na vlasový nálev z bylinek

Odvar připravujeme ze 2 až 3 lžic sušených či čerstvých nasekaných bylinek a litru vody, kterou i s bylinkami přivedeme k bodu varu, pak teplotu ztlumíme a necháme 15 minut vařit. Po povaření vodu scedíme a sceděnou vodou si pak umýváme vlasy. Vlasy s odvarem zabalíme do ručníku a necháme 15 minut působit. Na závěr vlasy opláchneme.

Které bylinky vaším vlasům pomohou?

Pro posílení růstu vyzkoušejte kořen lopuchu, proti mastnotě použijte kopřivy či podběl, který stejně tak jako heřmánek podpoří lesk vlasů, máta zklidní pokožku a šalvěj odstraní lupy.

Fotografie publikována se svolením Praisaeng Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte