Česká Pevnost Boyard

Také občas nostalgicky vzpomínáte na sobotní odpoledne, kdy jste po obědě zapnuli váš televizor a netrpělivě jste vyčkávali na znělku vašeho oblíbeného soutěžního pořadu, v němž otec Fura rozdával soutěžícím indicie za vyřešené hádanky?  Zní vám občas také v uších ona melodie, která týden co týden hlásila, že už začala Pevnost Boyard?

Možná jste si při tomto pořadu dokonce stejně jako já říkali, že byste si rádi něco podobného vyzkoušeli na vlastní kůži a ukázali tak svoji odvahu, manuální zručnost, mrštnost, postřeh a bystré uvažování. V dnešní době není téměř nic nemožné. Proto, abyste se vrátili do svých mladších let, nemusíte zapínat televizor, ve kterém se čas od času objeví reprízy všech dílů zmiňované soutěže. Tento svůj dávný sen si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Firma na zážitky je schopná vám tento zážitek zprostředkovat pomocí tepfaktoru, týmového dobrodružství plného výzev a zábavy. V týmech dvou až pěti osob si zde můžete do slova a do písmene vyzkoušet známé mušketýrské heslo jeden za všechny a všichni za jednoho.

Shlédněte ukázky tepfaktoru

Pokud si nejste jisti, co všechno se za tepfaktorem skrývá, můžete si prohlédnout ukázky zážitku na stránkách www.firmanazazitky.cz. Zde naleznete sestřihy z různých dílčích soutěží, které si můžete v rámci týmového dobrodružství vyzkoušet. Na této adrese lze dohledat veškeré potřebné informace a mimo jiné zde najdete i nabídku dalších zajímavých zážitků.

Tento zážitek si můžete vyzkoušet s přáteli či s kolegy, třeba při netradičním teambuildingu.

Soutěž je však určena nejen pro dospělé, ale mohou se jí účastnit i děti starší deseti let. Máte-li tedy doma malé dobrodruhy a nevíte si rady, čím je potěšit u vánočního stromečku, může se tento zážitek stát dobrým tipem na vánoční dárek pro děti.


Řekněte ostatním, co si myslíte