Charakter podle barvy na vlasy

Některé dámy si barví vlasy jen kvůli šedinám, jiné si barví vlasy kvůli změně barvy. Ať tak, či jinak. Důvod v tuto chvíli totiž vůbec není důležitý. My se totiž dnes zaměříme na to, jakou barvu si vybíráme a co nás k tomu vede. Ona totiž barva na vlasy, kterou si vybereme, o nás spoustu vypovídá. V barvě našich vlasů se totiž částečně ukrývá i naše povaha. Chcete vědět, co o vás vaše barva vlasů vypovídá?

Barva na vlasy mění celkový vzhled člověka. Barva naší pleti se mění s odstínem a leskem vlasů, stejně tak jako barva očí, tvar obličeje a celkové vyznění člověka.

Kaštanové velitelky

Tmavé kaštanové vlasy jsou barvou vůdcovských povah. Vybírají si je ženy se sebevědomím a schopností se rozhodovat. Ženy s kaštanovým přelivem jsou velitelky, které se jen tak někomu nepodřídí. Na druhou stranu mohou tyto dámy působit někdy i arogantně a povýšeně. Uvnitř se však skrývá citlivá duše.

Přátelské brunetky

Hnědá barva vlasů ve všech odstínech kromě kaštanových vlasů jsou velmi běžné. Dámy, které je nosí, jsou přátelské a vtipné. Jsou oblíbené, inteligentní a vnímavé. Často však jde o introvertky, kterým se pod kůži nedostanete.

Blonďaté princezny

Blondýny jsou obětavé, přátelské a nápomocné. A některé jsou samozřejmě i inteligentní.

Vášnivé zrzky

Zrzavé dámy jsou vtipné, spontánní, zábavné, originální a milují adrenalin.

Barevnost – červená, fialová, modrá

Tyto dámy jsou prý sobecké a jsou rády středem pozornosti. Barevnovlásky porušují pravidla a je těžší s nimi vycházet.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte