Chutné recepty online

Prožili jste letošní letní dovolenou na španělských plážích a nyní se Vám stýská po lahodné španělské kuchyni? Vůbec nemusíte truchlit, neboť díky internetovým Španělským receptům mohou také k Vám domů španělské delikatesy.

Za nejoblíbenější jídlo nejen Španělů, ale také turistů, kteří zavítají rádi právě do těchto končin Pyrenejského poloostrova, je považována paella. Také ji si můžete například k nedělnímu obědu připravit podle Španělských receptů.

Co je to Paella?

Paella je typické španělské jídlo, které se podobně jako rizoto připravuje z rýže. Ačkoliv je považována za národní jídlo Španělů, jde o omyl, neboť kořeny paelly sahají do oblasti města Valencie. Obyvatelé Valencie považují paellu za jeden ze svých symbolů podobně jako například Moravané víno.

Recepty online Vás provedou krok za krokem přípravou tohoto španělského pokrmu. Neodmyslitelnou součástí valencijské paelly je také pravý šafrán, kuře, králík, rajče, bílé fazole, snítka rozmarýnu a zavařené červené fazole. Také u ostatních španělských receptů najdete podrobné postupy pro přípravu pokrmů. Krok za krokem si tak můžete doma nebo ve Vaší restauraci připravit lívancové kytičky, zapečený květák s bešamelem, grilovaný tuňák nebo plněné pomeranče. Bohatou nabídku španělských receptů naleznete na této webové adrese www.spanelskerecepty.cz.

Recepty pro každého

Recepty si můžete vybírat například podle typičnosti pro daný region, žánru, druhu pokrmu, doby přípravy či kalorické hodnoty. Tvůrci Španělských receptů myslí také na osoby, které drží z nejrůznějších důvodů diety. Zájemci o Španělské recepty si tak mohou v nabídce zaškrtnout, zda nemá daný pokrm obsahovat lepek, mléko, mořské plody, oříšky, škrob nebo vaječný bílek.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte