Co chtějí muži najít pod vánočním stromečkem?

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady…nebude tak dlouho trvat a i vy si v hlavě tiše začnete broukat tuhle písničku. Do adventu zbývá jen několik málo dní a určitě i na vás začíná působit přicházející vánoční atmosféra. K nejkrásnějším svátkům v roce neodmyslitelně patří kouzla, přání a především dárky. Rok co rok všichni s napětím očekáváme, co najdeme pod vánočním stromečkem. Již si lámete hlavu s nákupem dárků nebo vám zbývá pořídit něco pěkného vaší drahé polovičce? Pak si rozhodně nenechte ujít následující řádky. My totiž víme, co muži chtějí najít pod vánočním stromečkem!

Dárek, kterému nelze říci ne!

Ať už přemýšlíte nad dárkem pro vaši drahou polovičku, kamaráda nebo bratra, určitě chcete přijít s něčím originálním. Nikdo nechce dostat nudný dárek, který by pár dnů po Vánocích omylem ztratil někde na dně šatní skříně. S originálním pánským tričkem se ale ničeho podobného bát nemusíte! Zapomeňte na nudné ponožky nebo pánskou kosmetiku, která sice neurazí, ale rovněž ani nikoho nepřekvapí. Jděte na to letos jinak a dotyčného pořádně překvapte!

Řekněte to potiskem!

556-bigKaždá žena chce svého muže potěšit něčím milým. Proč ale do vánočního dárku neukrýt špetku tajemství a trochu té zlobivosti? Dejte vašemu milému dárek, který bude mluvit sám za sebe! Je-li váš přítel, manžel nebo milenec příznivec klasického spodního prádla, udělejte mu radost vtipnými trenýrkami, které váš úmysl prozradí samy – jednoduše své plány vyjádřete potiskem! Trenky jsou vyrobené ze 100% bavlny, což je zárukou pohodlného nošení a jistoty, že pánská chlouba bude mít ten největší komfort!

Rozmanitý výběr oceníte i vy!

Možná podobně jako spousta dalších lidí neradi vyrážíte na vánoční nákupy do přeplněných obchodů, kde je lidí jako máku. Proto vám doporučíme navštívit stránku bastard.cz, kde všechny vánoční dárky pořídíte z pohodlí vašeho domova. Najděte si pár minut volného času, udělejte si něco dobrého k pití, pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat rozmanitou nabídkou.

Obrázek: bastard.cz


Řekněte ostatním, co si myslíte