Co ženy přitahuje na mužích, aneb 5 jasných tutovek!

Jak je známo, každá žena je originál a přes to nejede vlak. Jednoduše se od sebe liší svými požadavky, sny i touhami. Dojde-li ale na opačné pohlaví, dokáže se drtivá většina žen shodnout: existují věci potažmo rysy, které přitahují každou ženu. Možná i vy máte jakýsi seznam s požadavky, které by měl splňovat váš ideální muž a podle těch se snažíte vybírat své partnery. Samozřejmě ne vždy se to povede a často mnoho z vás skončí s někým, kdo má do jejich vysněného seznamu hodně daleko. Pojďme se společně podívat na ty nejčastější položky, na které se nechá nalákat snad každý žena. Uvidíte, že mezi nimi najdete i vy ty svoje „nej“!

 • Inteligence

  Aby muž žene imponoval, musí být chytrý. V tomto případě nemluvíme o počtu dosažených vzdělání ani o tom, kolik má titulu před jménem. Nikoli, řeč je o přirozené inteligenci, která je mezi ženami nedocenitelným zbožím.

 • Sebedůvěra

  Sebevědomý muž vyzařuje jakési „cosi“, na co ženy chytají jako mouchy na lep. Zatímco nadmíra sebevědomí je spíše na škodu, neboť takoví jedinci si o sobě myslí mnohem více, než nakolik mají nárok, jeho výrazná absence rovněž není kdovíjak přitažlivá.

 • Smysl pro humor

  Jakmile se dva lidé společně nezasmějí, je pravděpodobně někde něco špatně. Je samozřejmé, že každému se může zdát úsměvné něco jiného, ale i tak byste měli najít alespoň pár věcí, kterým se dokážete společně a od srdce zasmát.

 • Chování gentlemana

  Mezi ženami koluje zvěst, že gentlemani již do posledního kousku vymřeli. Mnohým z vás se možná zdají věci jako otevírání dveří, slušné chování a milý přístup jako zanedbatelné maličkosti, ruku na srdce – kterou ženu by to nepotěšilo?

 • Přitažlivost fyzická

  Nebudeme si nic nalhávat – muž se žene zkrátka musí líbit. Ačkoli si většina lidí hraje především na vnitřní hodnoty, málokdo dokáže oželet vzhled před veškerou vnitřní krásou. Ještě než začnete pomlouvat ženy, že jim jde jen o vizáž, zameťte si před svým prahem – mužům jde totiž především o ní.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte