Cvičení pro ženy a stroje podporující hubnutí

Pro lidský organismus a zdraví člověka, je pohyb nepostradatelný a důležitý. Pomocí pohybu si udržujeme své zdraví, pružné tělo, fyzičku a předcházíme různým onemocněním. Toto pravidlo je známo již od nepaměti, proto se už na základních školách vyučuje tělocvik.

Přesto, že jsme si toho vědomi, tak ne každý se tím pravidlem řídí. Postupem času začne z našeho života pravidelný pohyb ubývat. Způsobeno je to tím, že žijeme ve velmi stresující době, čas trávíme v zaměstnání a posléze u počítače nebo her. Samozřejmě nebudeme házet všechny do jednoho pytle. Protože se najdou lidé, kteří cvičí pravidelně a mají zájem pracovat na své postavě a zvyšování obranyschopnosti organismu.

Sportovní zařízení pro ženy

Když vynecháme profesionální sportovce, které sport živí najdou se i takoví, pro které je sport koníček a potěšení. Třeba ženy velmi často vyhledávají sportovní aktivity, jako jsou břišní tance, zumba, aerobic nebo fitness. Některé ženy se stydí navštívit posilovnu a cvičit vedle cizího „chlapa“ je pro ně nepřípustné. Dnešní moderní doba myslela i na tento problém. Existují „fitka“ pro ženy. Jejich cílem je poskytovat služby na nejvyšší úrovni, ke spokojenosti všech zákaznic. Ve fitku pro ženy, jsou k dispozici moderní posilovací stroje k individuálnímu fitness tréninku. Většinou v nich jako přídavnou hodnotu naleznete ještě VacuShape nebo třeba Power Plate. Fitness centra pro ženy, jsou navrženy tak, aby si všechny zákaznice mohly zacvičit bez studu.

Co je to VacuShape

Jedná se o moderní a velmi účinnou metodu hubnutí, jak na váze tak obvodu problematických partií a potlačení celulitidy. VacuShape je pohybový podtlakový systém, jenž kombinuje účinky podtlaku dolní poloviny těla. To je uzavřené v komoře a vy provádíte přirozenou chůzi na běžeckém pásu. Některá fitness centra disponují i 4 stroji VacuShape a přesně vám pomohou sestavit cvičební plán.  Proces trvá přibližně 30 minut. Díky působení vakua se krevní a lymfatické kapiláry v podkoží a tukové tkáni uvolní. Činností svalů se krev a lymfa vžene do pokožky a tukových vrstev. Tím se lépe spalují tuky především v problémových oblastech jako je břicho, boky, stehna a hýždě.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte