Domácí jogurty si zamilujete – podlehněte kouzlu jogurtů Easiyo

Pravděpodobně každá česká hospodyňka už zkoušela vyrábět domácí jogurt z mléka, bílého jogurtu případně i z kondenzovaného mléka či Tatra mléka. I já je zkoušela a opravdu jsou výtečné.

Nicméně osobně jsem se zamilovala do jogurtovače Easiyo. Nabízí nejen jednoduchou přípravu, ale tato značka disponuje i řadou různých příchutí v práškové podobě. Vybírat lze mezi klasickými, nízkotučnými, přírodními, ochucenými, řeckými jogurty a dokonce i nápoji.

Bonusy domácích jogurtů Easiyo

Každý jogurt obsahuje značné množství jogurtových kultur Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus a některé i bifidobakterie. Jsou tudíž velmi zdravé, mají výtečnou texturu, takže se hodí k přípravě různých dezertů a navíc i bezkonkurenčně chutnají.

Jogurty jsou bez konzervantů a přídavku chemických látek. Obsah sáčku v sobě ukrývá jen to nejkvalitnější mléko z Nového Zélandu, přírodní barvivo, cukr, přírodní aromatické a mléčné kultury. Rozhodně v nich nenajdete konzervační látky, umělá barviva, stabilizátory, emulgátory a žádné geneticky modifikované přídavky. Neobsahují lepek ani pšenici, takže se hodí i do bezlepkové diety a vhodné jsou i pro naše nejmenší.

Lidské zdraví nepočítejte na koruny

Pravdou je, že prvotní investice je vyšší, ale brzy se vám vrátí, a pak nelze přepočítávat každou korunu, když jde o lidské zdraví – za léky ve finále zaplatíte mnohem více než za zdravé potraviny. K mým nejoblíbenějším pochoutkám patří hrníčková bábovka politá jogurtem Easiyo ozdobené ještě ovocem. Takové pohoštění máte připravené v okamžiku.

Jak vyrobit domácí jogurt Easiyo? Podívejte se na video, jak snadné to je.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte