Druhy erotických masáží a jejich vliv na zdraví

Erotická masáž má ve světě masáží své pevné místo. Od té klasické se samozřejmě liší už jen uvítacím ceremoniálem. Tím nechceme říci, že by klasická masáž byla něco méně a nikdo se s vámi tak nezabýval. Ale před erotickou masáží je klient vysprchován a sprcha či koupel může probíhat společně (většinou tomu tak je). Při společné koupeli dochází k prvnímu tělesnému kontaktu, mydlení, hlazení, jemné masírování a mytí.

Po sprše je klient uveden zpět do pokoje a za doprovodu příjemné hudby, plamínků svíček, při tlumeném osvětlení začíná masérka doslova čarovat svými hbitými prsty, dlaněmi, zadečkem a mnohdy zkrátka celým svým tělem (záleží na typu masáže). Při erotických masážích nechybí ani občerstvení a nápoje.

Rozdíl mezi relaxační a erotickou masáží

Erotická masáž se také od klasické relaxační liší tím, že je masérka buď lehce oděná, případně zcela nahá a cílem je sexuální vzrušení. K masáži se využívá kvalitních neparfémovaných a antialergenních olejů a gelů. Erotické masáže nepředstavují rozhodně žádnou vymazlenost doby. První záznamy o nich sahají do starověké Indie, někdy kolem 4 až 6 století našeho letopočtu. Už v této době se během erotických masáží využívalo vonných olejů a bylinek. Mnoho lidí přesto stále žije v předsudcích, přestože erotická masáž není primárně myšlena jako sexuální služba, kde je součástí i líbání, orální či klasický sex, a to ani za příplatek u masáží nehrozí.

Masáž prostaty

K oblíbeným typům masáže řazených do kategorie erotické, patří například masáž prostaty, chcete-li stimulace mužské předstojné žlázy. Označována je jako bod P neboli mužský bod G. Nezřídka dosahují muži při stimulaci prostaty orgasmu, který jak se zdá je pro ně srovnatelný s orgasmem při klasickém sexu, nebo při masáži penisu. Masáž prostaty přináší nejen slastné okamžiky, ale i řadu zdraví prospěšných bonusů. Je vhodnou prevencí jak udržet prostatu zdravou, upravuje hormonální stav v těle, ovlivňuje pozitivně problémy s inkontinencí, obohacuje svět sexuality a tím povzbuzuje psychiku, pomáhá také při padání vlasů, nápomocná je rovněž při impotenci.

Thajská masáž

K dalším oblíbeným masážím této kategorie patří thajská masáž, která je balzámem pro tělo i duši. Navozuje pocity úlevy, po kterých touží každý člověk. Thajské masáže jsou jedny z nejčastěji používaných na přání klienta a rovněž nechybí v žádné nabídce masážního salónu. Typů thajských masáží je víc a každá je něčím specifická. U každé dle typu využívá jiných prostředků pro uvolnění těla a mysli.

Druhy erotických masáží

  • Masáž prostaty
  • Thajská erotická masáž
  • Nuru masáž
  • Masáž body to body
  • Párová masáž
  • Masáž penisu
  • Erotické masáže – muži
  • Erotické masáže – ženy
  • Masáž Femme fatale pro gurmány
  • Mýdlová masáž

 


Řekněte ostatním, co si myslíte