2 čtenářské názory na “„V důchodu si žiju krásně na rozdíl od ostatních,“ říká paní Dana. Má prý peníze i na dovolené

  1. Mám to podobné ale dnes i ta skromnost má své meze ! A vůbec být všichni jako my tak zkrachuje kdeco.Takze si ty kecy odpouštím .A pokud se týká ekonomiky je od 1989 v cizích pařátech! Z republiky kolonie a všude jen bordel .Děkuji ale na predduchod šetřím a následně odcházím mezi normální lidi do Brics .Je mi úplně jedno jestli si tady někdo stěžuje na svoji nesvéprávnost!

  2. Chápu paní,že chce vyjít trendu šetření na seniorech vstříc, ale mám opačný názor.Kava v kavárně je jiná než z kapslí, a to co si dopravaji mladí, kteří ještě nic nedokázali,tak to chci též. Konkrétně v létě při velkých vedrech nechci trdlovat v kuchyni,a opravdu mi dělá radost čerstvě uvareny a naservirovany oběd v restauraci,také ráda objevují nová místa,takže třeba na dva týdny ubytujem v jiném regionu a poznávám jejich život a památky či ku.turu.Bio potraviny nechtějí jen biomasy,já je chci také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *