Elixír na krásu je na dosah ruky

Studentka kosmetologie Natálie Dvořáková našla látku, která dokáže zpomalit proces stárnutí pokožky a navíc ještě umí i vyhladit hluboké vrásky. Díky snadnému způsobu získání by přípravek mohl být v brzké době vyráběn ve velkém. Nyní už je k dispozici v České republice a ve Spojených státech.

Produkce vlastního kolagenu

Jakmile se látka dostane do hlubokých vrstev pokožky – stimuluje k produkci vlastního kolagenu. Tím umožňuje, aby si pokožka sama poradila v boji proti vráskám a kůže, se stává pružnější a jemnější. Látka navíc nemá žádné vedlejší negativní účinky na lidskou pokožku. Dobrovolnice, které krém vyzkoušely, vypadaly již po měsíci aplikace krému o 10 let mladší. Krém obsahující tuto omlazující látku je již připraven k prodeji. S úspěchem prošel řadou testů a klinických zkoušek a je jen otázkou času, kdy se objeví na trhu. 23 letá studentka objevila tuto zázračnou látku, která dokáže povzbudit pokožku k výrobě vlastního kolagenu během vědecké výměny v State University of Scranton v USA pod dohledem profesora Mathew Atkinson.

Natálie vypráví svůj příběh

O chemickou syntézu jsem se začala zajímat v posledním ročníku ZŠ a na střední, už jsem tento obor začala brát zcela vážně. Měla jsem zodpovědnost za extrakci látek z různých rostlin a zkoumala jsem mimo jiné hormonální příčiny stárnutí kůže a problémy spojené se ztrátou kolagenu. Našla jsem publikaci, která se zabývá touto problematikou a podařilo se mi dostat na výzkumnou stáž na State University of Scranton. Právě tam se mi povedlo získat tuto látku.

Přesně podle návrhu Natálie, je tento zázračný elixír použit v protivráskové kúře Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day. První dobrovolníci, kteří začali, tento vědecky testovaný krém používat říkají, že se jedná o průlom, který bleskovým tempem vyplňuje vrásky a vyhlazuje pokožku.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/ FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte