4 čtenářské názory na “Felix Slováček rozvířil vody popisem své situace v důchodu: Odvedl prý mnohem více a vystačí mu leda na energie

  1. Nic jím nezávidím ,ale pokud si platili na social. pojištění málo tak si nemají co stěžovat na důchod.Pokud si nenašetřili (ušetřili na soc. pojištění platili asi minimum)a málo odvedli na social. pojištění tak mají co mají a dnes nenaříkají. Jsou jak Babiš co se holedbal kolik odvedl milionů státu na daních a pak se divil že dostal 20000kč důchodu -za blbost se platí.

  2. Důchod nemá s daněmi nic společného. Možná platil poctivě daně, ale jaksi pozapomněl na sociální pojištění – a tady je zakopaný pes. Všichni umělci, co dnes brečí, že platili daně a mají malé důchody, si prostě neplatili řádně sociální pojištění.

  3. Bylo to jeho rozhodnutí platit si málo, tak ať nebrečí. Za blbost se platí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *