Hodina narození dokáže prozradit mnohé

Spousta lidí nezná hodinu svého narození. Někoho to vůbec nezajímá, jiného nenapadá jediný rozumný důvod, proč to zjišťovat, další na to během svého života ani jednou nepomyslel. To je ale škoda. Ačkoli si to drtivá většina z vás vůbec neuvědomuje, hodina vašeho narození toho na vás prozradí mnohem více, než si vůbec dokážete představit. Pokud byste chtěli přesný horoskop, museli byste si zajít za astrologem, který by s vámi probral váš život podle přesné hodiny a minuty, kdy jste se narodil. Skromnějším lidem dokážeme udělat představu o nich samých i my. Zjistěte si hodinu, ve které jste přišli na svět a my vám prozradíme, jací jste.

00:00 – 2:00

Máte nekonečnou zásobu životní síly, mladistvosti, bystrého postřehu a to až do velmi vysokého věku. Ke svému spokojenému životu potřebujete neustálý přísun informací, jenž pro vás mají celoživotní hodnotu. Umíte naslouchat druhým lidem a jste ochotní učit se stále novým věcem. Váš elán dokážete přenášet na své okolí, ale dejte si pozor na přehnanou pýchu, hrozilo by vám, že budete chtít mít pravdu za každou cenu a to by vás mohlo velice snadno a rychle vyřadit z kolektivu.

2:00 – 4:00

Umíte uznat je to, co jste sami prožili, zažili a s čím máte zkušenost. Jste hodně pracovití a na úplnou špičku vašich priorit řadíte materiální zisky. Když chcete, umíte být k druhým vstřícní, nedělá vám problém pracovat v kolektivu, který umíte i dobře vést k úspěchům. Měli byste se naučit lépe snášet prohry, protože se vám stává velice často, že vám ve vzteku uteče z úst nemístná nadávka či závistivá poznámka. Nezapomeňte, že i vy potřebujete lásku, proto se ji snažte nejen přijímat, ale i dávat.

4:00 – 6:00

Vaše nejvýraznější vlastností je šarmantnost a vytrvalost. Vždy a všude myslíte jenom na sebe. Nemusíte to příliš přehánět s průbojností, vy si stejně vždycky prosadíte to, co chcete i bez většího úsilí. Velmi často ve svých honbách za vytouženými cíli podrážíte okolí, což vás osobě ani tolik nemrzí, ale mohlo by se stát, že díky tomu přijdete o několik přátel. Během svého života jich budete mít dost vzhledem k vaší přátelské povaze.

6:00 – 8:00

Máte hodně vyvinutý smysl pro pořádek, jste citliví a vnímaví lidé, kterým práce rozhodně není cizí. Dáváte přednost spíše klidu, než rozmanité společnosti. Jakmile vám někdo ublíží nebo vás zraní, velice rychle se stáhnete do ústraní a uzavřete se okolí. Nedělá vám problém pomáhat těm, kteří co nejvíce potřebují, ovšem až příliš často mluvíte do věcí, které se váš příliš nebo dokonce vůbec netýkají. Zkuste občas myslet více na sebe.

8:00 – 10:00

Samota rozhodně není nic pro vás. Rádi se pohybujete ve společnosti a užíváte si, když jste středem pozornosti. Jste upřímní, odvážní, neúplatní a hrozně rádi se bavíte. Vyznačujete se velmi dobrým odhadem druhých lidí, nepřáteli pohrdáte, rozhodně s nimi neztrácíte čas stejně jako s těmi, kteří nezapadají do vašich zájmů. Jste hodně oblíbení, umíte se v klidu pobavit s každým, ale ve skutečnosti se obklopujete jen velmi úzkým okruhem přátel. V lásce si vybíráte a máte vysoké nároky.

10:00 – 12:00

Máte soucit a pochopení, jakmile jste svědky nebo účastníky nějakého sporu, vždycky se zastanete slabších a nedělá vám problém pomoci druhým, aniž byste za to cokoli očekávali. Na vaší cestě k úspěchu se ale nenecháte ničím zastavit, nikdo se vám nemůže postavit do cesty nebo vám jakkoli ve vašich plánech zabránit. Patříte mezi hodně ambiciózní lidi, kterým nechybí zdravá dávka drzosti. Zároveň jste ale vznětliví a vůči kritice odolní, ne-li přímo imunní.

12:00 – 14:00

Vás je velice snadné rozčílit a vytočit na ty nejvyšší obrátky. Jste hodně impulzivní, ale v hádkách si nevěříte a rozhodně je nevyhledáváte, ba dokonce nevyvoláváte. Rádi všechno zkoumáte, vaše nadání je všestranné, čehož rádi využíváte. Po celý život je pro vás největším lákadlem nové a nepoznané. Ve všem, co děláte, chcete mít jasno a musíte znát smysl prováděné činnosti. Vaše nálady jsou jako na houpačce, jednou jste na vrcholu, ze kterého hodně rychle padáte, podruhé se zase plácáte na dně, odkud je jen velmi těžké vstát.

14:00 – 16:00

Jste bezprostřední a vášniví lidé, vaše okolí to o vás moc dobře ví a rozhodně jej tím nevylekáte. Patříte mezi ty lehkovážné, kteří velice rádi podléhají riskování. Za práci umíte vzít svědomitě, jste pečliví a jakmile v něčem neuspějete, výrazně vám to nabourá sebevědomí. I když uvnitř sebe trpíte, vašemu okolí nikdy nedáte nic najevo a umíte své vnitřní pocity dokonale skrývat. Ke svému životu potřebujete pevné zázemí, v lásce jste spíše stálí a věrní.

16:00 – 18:00

Vaše vědomosti jsou až obdivuhodné. Zakládáte si na seberealizaci, která je pro vaši životní spokojenost velice důležitá. Abyste neupadali do depresí, musíte být neustále za něco chváleni a musí vám být věnován dostatek pozornosti. Nesnášíte, když na vás někdo tlačí, jste odpůrci podsouvání a záludnosti a jakmile s vámi takto někdo jedná, začínáte být agresivní. Hodně často za vámi lidé chodí svěřovat se se svými problémy a vy jejich tajemství vždycky udržíte po zámkem.

18:00 – 20:00

Patříte mezi věrné, loajální, družné a oblíbené lidi. Vaše inteligence překračuje meze, jste hodně nadaní, myslíte logicky a umíte druhé vést a inspirovat. Loajalita a kompromisy jsou sice v životě důležité, měli byste ale pamatovat na to, že to rozhodně neplatí na úkor sebe, což vy děláte hodně často. Podceňujete své síly, často se přetahujete a trpíte sebekritikou, ač neoprávněnou. Někdy trpíte pocitem opuštěnosti a přestáváte komunikovat s okolím.

20:00 – 22:00

Jste velice oblíbení, vaše pozornost je vyhledávána, patříte mezi přátelské a milé lidi a to někdy až moc, takže žijete-li s někým, musí se váš protějšek obrnit trpělivostí. Jste věrní, nevěru neodpouštíte, vyhledáváte rodinné zázemí, ale vzhledem k tomu, že jste až příliš často středem pozornosti, nemá to s vámi partner příliš lehké. Ze svých chyb se nikdy nedokážete poučit a ačkoli jste svědomití a pečliví, často máte pocit neschopnosti.

22:00 – 24:00

Navenek pro své okolí působíte klidně, vyrovnaně, jste hodně uzavření, ale uvnitř vás to neustále vře. Jste nedočkaví, přecitlivělí, hodně žárliví. Své srdce darujete jen jedenkrát za život a to i v případě, když to prostě nevyjde. Svou rodinu milujete, je pro vás na prvním místě a udělali byste pro ni úplně cokoli. Patříte mezi tvořivěji založené lidi, kteří jsou zároveň vynalézaví a bohužel i podezřívaví.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte