Honí vás při hubnutí mlsná? Vyslyšte ji!

Snažíte se zhubnout, ale neustále vás voní mlsná, které často podléháte a své hubnutí vzdáváte? Nemyslíte si, že je to škoda? Jak ale mlsat a hubnout zároveň? My vám přinášíme řešení, aneb jak se říká, hubnutí nikdy nebylo snazší.

Přesně jak říkáme, hubnutí nikdy nebylo snazší. To platí pro ty z vás, kteří se oddáváte mlsání čokolády, dortíků a brambůrek, a tak se vám zhubnout nedaří, protože svého mlsání, které vás drží nad vodou, se nedokážete vzdát. Já vás chápu. Člověk v dnešní době potřebuje něco, co mu dělá radost a co ho těší, ať je to klidně zlozvyk.

Nyní se však vraťme zpět k hubnutí a mlsání. Co kdybych vám řekla, že můžete zhubnout a ani se nemusíte vzdát sladkostí. Na druhou stranu něco přeci jen omezit musíte a něco pro to hubnutí dělat musíte. Tak zaprvé byste samozřejmě měli jíst zdravěji a měli byste se hýbat. A co se mlsání týče, měli byste mlsat zdravěji. Jak?

Zaexperimentujte a dejte si jednou ovoce

Možná jste na to zapomněli, ale pamatujete si, jak jste v dětství mlsali jablíčka a banány a jak jste se po nich mohli utlouct? Pak je na čase s tyto doby připomenout a vyzkoušet něco dobrého a zároveň zdravého.

Chutné a zdravé zpestření

Život si můžete zpestřit ranní ovesnou kaší s oříšky a medem nebo jogurtem s čerstvým ovocem. Na místo brambůrek si večer připravit Caprese. Přičemž pozor! Bazalka, kterou na Caprese dáte, je známá jako afrodiziakum.

A ani sladkostí se nemusíte vzdát…

Pokud se přesto nedokážete sladkostí stále vzdát, pak vyzkoušejte mlsat třeba tvarohové tyčinky, müssli tyčinky či ovesné sušenky. Existuje i spousta zajímavých receptů, které si můžete doma připravit a udělat i zásobu. Nebraňte se ani experimentům v podobě raw zákusků. Jsou hitem dnešní doby a hlavně zdravé!

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte