Jak nezkazit první rande, aneb 4 tipy, díky kterým nešlápnete vedle!

První rande je pro většinu lidí příjemnou, ale zároveň děsivou událostí. Možná i vy před tím samým okamžikem právě stojíte. Nezáleží na místě, kde jste tu pravou či toho pravého potkáte, důležité je udělat ten správný dojem. A od toho je tu první schůzka. Nezáleží ani na tom, kdo koho na první rande pozval – to zde nehraje roli. Většina lidí má z první schůzky obavy a sužuje je strach, že něco pokazí. Věřte nebo ne, ale je to úplně normální. Pokud se právě chystáte na první schůzku, udělejte si čas na dnešní článek, ve kterém vám přinášíme seznam užitečných tipů, díky kterým se z vašeho prvního rande nestane trapné fiasko. A kdo ví, možná že bude i rande druhé…!

 1. Místo setkání hraje důležitou roli

  Pokud jste to vy, kdo vybírá místo, kde se sejdete, rozhodně jeho výběr nepodceňujte. V mnohých případech je lepší vzájemná domluva, než šlápnutí vedle. Překvapení v podobě nevhodného místa není to pravé ořechové. Držte se pravidla, že místo pro první rande nemusí být akční. Přeci jenom se chcete vzájemně poznat, trochu se sblížit a popovídat si. Tak těmto aktivitám místo přizpůsobte. 

 2. Myslet jen na sebe se nemusí vyplatit!

  Zapomeňte na vaše všetečné “já” a zkuste se zamyslet také nad tím, co má rád váš protějšek. Muži by se měli vyhnout oblíbeným putykám a rozhodně by tam své vyvolené neměli vodit hned první den. Ženy naopak nesmí brát útokem oblíbené ženské kavárny, protože i tato místa jsou v tento den pasé. Přemýšlejte tak, aby to bylo příjemné pro vás oba.

 3. Peníze? Tak na ty pozor!

  Jste-li muž a nemůžete si minimálně jednou za měsíc dovolit pozvat svou vyvolenou do extra nóbl restaurace, nezvěte ji tam ani na první rande. Tím možná uděláte dojem, ale jen jednou, když se to už nikdy nezopakuje. Díky tomu by žena mohla získat dojem, že vyděláváte ohromné peníze a později by jí nemusela stačit obyčejná restaurace na rohu ulice, kam ji dvakrát za měsíc pozvete na pizzu. Stejně jako příliš drahá večeře může uvést ženu do rozpaků.

 4. Držte své sebevědomí na uzdě!

  Ačkoli většina lidí miluje, když jsou jejich protějšky sebevědomé, i v tomto případě platí, že všeho moc škodí. Až příliš sebevědomí člověk toho druhého spíše odradí, než že by na něho udělal dojem. Na první schůzku proto nepatří seznam kariérních úspěchů.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte