Jaké nemoci vám hrozí podle horoskopu?

Na našem zdraví má vliv spousta faktorů. Na tom, jestli jsme nemocní nebo se, se podílí naše chování, strava, viry, bacilya věřte tomu nebo neale svou roli zde má i sluneční znamení. Pro někoho naprostý blábol, pro jiného každodenní chleba. Možná vás v poslední době sužuje nějaká nemoc nebo se vám stal úraz. Je to náhoda? Možná ano. Možná v tom ale má prsty vaše sluneční znamení. Zjistěte pomocí dnešního článku, k jakým nemocem jste náchylní. Pamatujte ale, že ačkoli nyní možná žádné příznaky nemáte, mohou se objevit postupem času. Vy ale budete dokonale připraveni každé nemoci čelit!

Beran

Často sami sebe vyčerpáváte svou vlastní neúnavností. Moc si nepomáháte ani nadměrnou konzumací různých energetických stimulantů, ve kterých vidíte pomoc. Sami sebe tak upisujete k hrozbě úrazů či náhlých vzplanutí nemocí, jež budou mít komplikovanější průběh.

Býk

Míváte problémy s krční páteří a trápí vás bolest v horní části zad. Jste hodně náchylní k nachlazení, jakmile kolem vás proletí jeden bacil, už ležíte v horečkách. Často vás sužuje rýma a plný nos, ze kterého neustále teče. Mohou vás nemile potrápit i hlasivky, dejte si pozor na sklony k přejídání.

Blíženci

Slabým místem blíženců jsou bezpochyby ramena a paže. Setkávají se s nepříjemným napětím šíje, od kterých je často pobolívá hlava. Jste hodně nervózní, neumíte zvládat krizové situace a sami sebe upisujete k přetěžování nervového organismu. Dejte si pozor na nemoci průdušek a plic, které vám hrozí.

Rak

Jste citliví na trávící potíže. Trpíte plynatostí a může vás potkat i neuróza žaludku. Vaším zranitelným místem jsou lokty. Hrozí vám kosterní a pohybové problémy, na ně pozor.

Lev

Nerozčilujte se a vaše srdce vám za to určitě poděkuje. Stejně tak se vám odvděčí metabolismus jater, tlak i krevní oběh. Pokud již teď pociťujete problémy se zády či bolesti v předloktí, pořiďte si kvalitní židli a pravidelně choďte do schodů.

Panna

Vaším problémem a jakousi podmínkou pro vaše zdraví je určitě zachování duševní rovnováhy. Nepodceňujte tento fakt, byť se vám zdá sebeúsměvnější. Vaše citlivá oblast se soustřeďuje na břicho, zažívání, trávicí ústrojí a slinivku. Často trpíte záněty nosních dutin, pobolívají vás nehty a sužují bolesti v zápěstí.

Váhy

Choulostivým místem každé váhy jsou vyměšovací orgány. Moc dobře na tom nejsou ani ledviny, často se potýkají s kožními problémy. Možná vás již teď trápí bolesti v oblasti beder.

Štír

Ke zranitelným místům štírů patří v první řadě nos a vše kolem něj. Potýkáte se s krvácením z nosu či zánětu nosních dutin. Nejste příliš odolní ani infekčním nákazám. Potrápit vás může i vylučování a problémy s ním spojené. Pozor si dejte i ne nedostatečné okysličování orgánů.

Střelec

Potíže s motorikou se mohly, ale nemusely projevit už v útlém věku. Pozor ale na to, aby si na vás nedošláply ve věku pozdějším.

Kozoroh

Zranitelnou oblastí kozoroha je jeho kostra, klouby a zuby. Jste náchylnější ke kazům zubů a jejich bolesti. U zubaře jste jako doma, a pokud vás zuby ještě netrápí, mohly by začít. Ve starším věku by vás mohl dostihnout revmatismus kolen, jež dokáže nepěkně potrápit.

Vodnář

Máte-li nějaké citlivé místo, pak svou pozornost zaměřte na kotníky, lýtka, zrak a krevní oběh. Často vás podlomí nejistota projevující se nepřiměřenou nervozitou. Trpíte křečemi a alergiemi.

Ryby

Dávejte si pozor na psychosomatické onemocnění. Rozhodně sami sebe zbytečně nevyčerpávejte, zadělali byste si tak na problémy s oslabenou imunitou. Pozor i na citlivý lymfatický systém, alergie a otoky.

Fotografie publikována se svolením Arthur84 FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte