Kabelky v netradiční barvě a vzoru – ano či ne?

Žádná žena nedá dopustit na kabelku. Ať již se chystá kamkoliv vždy řeší, jakou si s sebou vzít kabelku. Záleží vždy na subjektivním vkusu – některé ženy nedají dopustit na originalitu, jiné se zase nechávají lehce ovlivnit aktuálními módními trendy. Ať již patříte do jakékoliv skupiny, jistě jste si všimly zajímavé nabídky kabelek s netradičními barvami či vzorem – sáhli byste po takových kouscích?

Touha originality a osobního projevu

Kabelky v netradiční barvě či se zajímavým vzorem jsou ideální možností, jak se odlišit od ostatních, vystupte ze stínu stereotypu! Mohou podpořit vaši image a kreativnost. Na jaře se mohou hodit kabelky se vzorem květin – vydáte-li se tímto směrem, budete rozhodně IN a navíc se zosobníte s nadcházejícím ročním obdobím, na které již zajisté dlouho čekáte.

Kostičkovaný vzor zažívá obrovský boom

Určitě nelze přehlédnout, že také kostičkovaný vzor zažívá v posledních několika měsících obrovský rozkvět. Ten se sice zatím ještě neprojevil ve všech módních doplňcích, přece jen vám však nebrání nic v tom, abyste byly první v okolí, kdo si pořídí kabelky s kostičkovaným vzorem. Nabídka je skutečně bohatá, takže si stačí vybrat – je možné, že se velmi brzy přidají i vaše kamarádky.

Lososové barvy jsou sázkou na jistotu

Pokud nechcete příliš experimentovat, je pro vás ideální nějaký kompromis. Zvolte něco, co je moderní, ale přesto nikterak výjimečně nevyčnívá z davu. Tipem jsou například kabelky v růžové barvě – budou se líbit jak vám, tak všem ve vašem okolí. Vyberte si decentně jemně růžovou nebo naopak sytě růžovou barvu, která připomíná až lososovou barvu. Tyto barvy se dají ideálně kombinovat s nejrůznějším oblečením – kabelky v barvě lososa tak přijdou vhod k nejrůznějším příležitostem.

Třeba právě nyní je ten ideální čas na nákup nové kabelky. Na úvodní otázku, zda si pořídit kabelku v netradiční barvě či s originálním vzorem je tak jednoduchá odpověď: Určitě ano!

Foto: bagolo.cz


Řekněte ostatním, co si myslíte