Koupit raději levné elektronické cigarety nebo vybírat ty kvalitní? Odpověď uvnitř článku!

Kuřáků, kteří přesedlali z klasických cigaret na ty elektronické, je poměrně značné množství. Ještě více je ovšem těch, kteří se svým zdravím i nadále hazardují a dělají jednu ze základních uživatelských chyb, kterou je pořizování levných elektronických cigaret, e-liquidů a jejich příslušenství na úkor jejich kvality. Jaká rizika a nebezpečí jsou s takovým nezodpovědným chováním spojená? To bude součástí následujících řádků.

Levná elektronická cigareta = automaticky nekvalitní?

Hned v úvodu je nutno odlišit levnou originální e-cigaretu a levný a nekvalitní padělek. V případě první možnosti si se svým zdravím nijak zvláště nezahráváte. I u ověřených prodejců, kteří mohou originalitu a bezpečnost svého zboží doložit platnými certifikáty, zakoupíte kvalitní, avšak levné výrobky. Pokud se však necháte zlákat nápadně nízkou cenou elektronické cigarety, na kterou vás lákají prodejci pofiderních tržnic, pak mějte na paměti, že tato volba není zrovna dvakrát šťastná.

Nekvalitní padělek nadělá více škody, nežli užitku

Při výběru elektronické cigarety se nebojte sáhnout hlouběji do kapsy a své peněženky. Vynaložené finance se vám totiž vrátí v podobě bezpečného výrobku a jedinečného požitku při kouření. Pokud se přeci jen rozhodnete pro nekvalitní, avšak levný padělek, pak počítejte s tím, že můžete vystavit značnému riziku nejen sebe, ale také své blízké okolí. Známy jsou totiž případy, kdy nekvalitní elektronická cigareta doslova explodovala při samotném kouření a způsobila bolestivé popáleniny včetně dalších nepěkných komplikací.

Když levnou e-cigaretu, tak jedině u známého prodejce

Závěrem je tedy nutno opětovně zopakovat, že elektronickou cigaretu, nacházející se v jakékoli cenové hladině, je žádoucí nakupovat výlučně o známých a ověřených prodejců, jejichž sortiment tvoří pouze originální výrobky. Jedině tak získáte záruku bezpečnosti a dlouhé životnosti výrobku.

 


Řekněte ostatním, co si myslíte