Letní lásky – aneb využijte seznamku

Léto v plném proudu a netušíte s kým a kam vyrazit na výlet či rovnou celý víkend? Pak využijte seznamku a poznejte partnera dle svých představ. Už dávno neplatí, že vztahy, které vznikly díky internetu, mají krátké trvání, ale naopak.

Je to především proto, že díky tematické seznamky, mnohem snadněji najdete partnera s podobnými zájmy a koníčky. Takový vztah nemusí končit s posledním letním dnem, ale naopak dál pokračovat a nezřídka i končí vstupem do manželství.

Seznámení po internetu

Pro život v páru inklinuje přibližně 85% populace. Způsoby, jakými se partnerské vztahy navazují, se za posledních několik generací výrazně změnily. Nad výběrem ideálního partnera pro život máme dnes výrazně větší kontrolu díky technologiím a širšímu výběru kandidátů. Pro velkou část nezadaných je však stále navazování vztahů náročnější a často musí jít novému vztahu hodně naproti.

Díky internetu se dostáváme do kontaktu s osobami, které bychom v reálném světě neměli šanci potkat. To výrazně rozšíří okruh potencionálních partnerů, ovšem mnohdy taková zkušenost přinese i frustraci. Důležité je vytvořit si představu o tom, koho hledáme. A ještě důležitější je opravdu někoho takového potkat – s tímto pomůže právě internetová seznamka.

První rande – co na sebe?

První rande se nijak neliší od toho klasického. Možná panuje ještě větší nervozita, protože se tito dva lidé nikdy předtím neviděli. Zvlášť ženy dbají na to, aby vypadaly co nejlépe. Důležité je místo setkání, které rozhoduje o tom, co si oblékneme. Možná vás oslovily krásné dámské mikiny, které se na vás usmívaly z vitríny. Pokud máte domluvenou romantickou procházku je to naprosto v pořádku.

Ovšem máte-li v plánu večeři při svíčkách – hodí se dodržet dresscode a zde rozhodně nepatří džíny, tričko a levné dámské bundy. Místo vašeho prvního setkání už znáte, takže máte lepší představu, zda to budou šaty či něco uvolněnějšího. Nyní je důležité doladit detaily. Na prvním rande byste měly být neodolatelné a především v pohodě. Ať už si zvolíte jakékoliv oblečení, mělo by poskytovat pohodlí. Jen tak z vás bude vyzařovat vnitřní klid, který partner ocení. Mnohdy je lepší zapomenout na všechny rady a osvědčené tipy. Buďte hlavně spontánní a samy sebou.

Obrázek: pixabay.com

 


Řekněte ostatním, co si myslíte