Mít doma chlapa není na škodu! Dáme vám hned 4 důvody proč!

Svobodnýtéž přezdívaný jako singleživot rozhodně má něco do sebe, ale i přes všechny výhody je život s mužem mnohonásobně lepší. Ano, žije-li žena sama, není nikým omezována, v podstatě si může dělat cokoli se jí zlíbí, může si chodit kam chce a s kým chce, nemusí vůči nikomu druhému dělat ústupky a kompromisy – zkrátka žije život, který vyhovuje jen jí. Proti tomuto způsobu života samozřejmě nelze nic namítat a mnoho žen si takto užívá s nadšením, ovšem po přečtení dnešního článku usoudíte, že mít doma chlapa je v určitých situacích více než přínosné. V jakých? To vám prozradí následující řádky!

 1. Sexuální život

  Tak o tom ani potom. Ještě než se rozhodnete namítnout, že není žádný problém kdykoli si na tuhle aktivitu sehnat vhodného pomocníka, dodáme, že vás noční úlety, chvíle vášně a následná trapná rána nebudou bavit donekonečna. Zpočátku je to sice fajn, zábava, adrenalin, vzrušení – po čase ale prázdnota a nuda. 

 2. Fifty fifty

  Dělení je občas otrava, ale mnohdy spíše radost. Jen si to představte – najednou máte na placení nájmu, složenek a vyúčtování dva příjmy, na nepříjemné chvíle dvě hlavy, na radost zase dvě srdce a pokud je vám jo ouvej, máte kdykoli k dispozici pověstné ramínko, na kterém se můžete vyplakat. Nestojí to za úvahu?

 3. Něžné pohlaví

  Žena má být žena. To znamená, že má vykonávat ženské práce. Nemáte-li doma chlapa, musíte být tak trochu polochlap, což není zrovna lichotivé. Být na tom dobře po pracovní stránce i finančně je jedna věc, umět k tomu ještě vyměnit kolo u auta a přidělat poličku na stěnu není sice od věci, ale přeci jen je mnohem lepší nebýt polochlapem a zastávat funkci něžného pohlaví. Na ty mužské věci je zkrátka lepší mít chlapa. 

 4. Obrana proti otravům

  Je-li žena někde sama, začnou se kolem ní motat různá individua. Samozřejmě, někdy není pozornost opačného pohlaví zrovna nepříjemná, ovšem pokud se kolem vás začne ochomýtat nějaký slizoun či chlápek, který je vám již od pohledu nepříjemný, neuškodí mít po boku muže, který by zafungoval jako štít proti otravům. Zkuste se nad tím zamyslet.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte