Móda jménem Desigual, znáte ji?

V dnešním módním okénku se seznámíme s módní značkou DESIGUAL. Tento styl módy pochází ze Španělska a zajímavý je hlavně svou barevnou rozmanitostí. Desigual v sobě snoubí nápaditost, svěžest a rozhodně nechybí prvky luxusu. Historie této značky se datuje na rok 1984, kdy se tenkrát čerstvě dvacetiletý klučík Thomas Mayer původem ze Švýcarska, rozhodl pro vytvoření série oděvů, které se vymknou klasickému konzervativnímu stylu.

Vytvořil tak myšlenku nekonvenční módy, která se rychle ujala a stala velmi populární. Jeho cíl směřoval k módě, která bude veselá, barevná a nezvyklá. Přesto se může pochlubit notnou dávkou luxusu. Motto společnosti hovoří samo za sebe „ Oblékáme lidi, ne těla“. Tato značka moderní trendy nesleduje, ale rovnou je sama vytváří. Desigual si získal nemalé množství příznivců i z řad celebrit.

Komu je tento styl určen?

Tento styl se stal velmi oblíbený a to u žen i mužů, všech věkových kategorií. Desigual sestává z širokého sortimentu oblečení, obuvi, kabelek, pásků, peněženek a jiných doplňků. Takže vás oblékne od hlavy až k patě, ať už jste žena, nebo muž. Desigual jako pestrobarevná móda, kterou naleznete jak v kamenných, tak internetových obchodech. S touto značkou, se rozhodně nebudete nudit, ani nudně vyhlížet. Například podzimní a zimní kolekce je ve znamení umírněnějších barev, ale výrazných vzorů. Oděvy jsou vhodné jak pro denní nošení, tak volnočasové aktivity. Desigual rovněž nabízí pohodlnou pánskou módu vhodnou pro městského muže. Look book Desigual disponuje oblečením pro milovníky nedbalé, ale i sportovní elegance. Svetry, trička, košile, mikiny, bundy, saka, pulovry vnesou do vašeho šatníku nekonvenčnost a hravý styl. Desigual špičková móda pro muže i ženy.

Fotografie: DESIGUAL PUNTA DEL ESTE | 131207-9552-jikatu Author: Jimmy Baikovicius licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com


Řekněte ostatním, co si myslíte