Módní triky na léto – tetování, piercing i barevný melír

Léto přeje módě snad nejvíc ze všech ročních období, protože člověk se spoře obléká a tudíž je vše hezky na očích. Ať už se to týká šperků, oblečení, ale i make-upu. Mnoha lidem se líbí tetování, ale protože jde o památku na celý život, nechají si raději zajít chuť.

Léto je ideálním obdobím, kdy je možné vystavit tetování všem na obdiv. Ten, kdo by si rád vyzkoušel jaké to je mít vytetovaný obrázek, oblíbený citát či jakýkoliv jiný motiv má šanci vyzkoušet krátkodobé tetování v podobě barev na tělo. Ovšem to není jediný trik, který máme pro vás připravený. Týká se to i šperků – tedy vlastně piercingu. I tady existuje možnost vyzkoušet si, jak by vám slušel, aniž byste si museli nechat propíchnout ret, nos či pupík. Jak ještě se v létě vymódit a užít si různých párty? Zajímá-li vás to, pak pokračujte ve čtení.

Tetování airbrush – dočasné tetování

Jestliže byste rádi zkusili, jaké to je mít tetování, ale nechcete tuto památku na celý život, pak zkuste airbrush – rychlou metodu zdobení těla. Tato metoda je často omylem zaměňována za tetování henou. Na rozdíl od heny tento typ zdobení trvá mnohem kratší dobu, ale také kratší dobu vydrží. Maximálně 3 dny, někdy začne mizet s prvním sprchováním. Hodí se vyloženě na párty či jinou krátkodobou záležitost. Chcete-li, aby vám zdobení vydrželo déle, pak zkuste zmiňovanou henu.

FAKE Piercing

Chcete si vyzkoušet, jak by vám slušela náušnička ve rtu, nose či pupíku, případně další náušnička v uchu? Nemusíte si hned nechat propichovat dírku a trápit se. Stačí, když si pořídíte levný, ale stylový falešný piercing. Některé kousky jsou tak šikovné, že nikdo nic nepozná. Na výběr jsou klipy na zacvaknutí, ale i magnetické náušničky, kde nepoznáte rozdíl mezi skutečným piercingem.

Clip in příčesky

Díky vlasovým pramenům clip in (vlasy na klipových sponkách) vykouzlíte krátkou či naopak dlouhou ofinu, husté vlasy do pasu, rovné či vlnité vlasy, culík nebo jen barevný melír. Záleží, které možnosti dáte přednost. Vlasy se dají použít kdykoliv budete chtít. Nemusíte tudíž běžet ke kadeřnici a žádat o tříbarevný melír a ničit si vlastní vlasy. Zvolit můžete extravaganci a koupit si žlutý, růžový a modrý pramen.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte