Módní značky letošního podzimu, aneb v čem vyrazit do ulic?

Při pohledu z okna musí být každému hned jasné, že podzim je již definitivně tady. Pestrobarevně obalené stromy, padající listí a nepříliš vysoké teploty – to jsou typické znaky nejbarevnějšího období v roce, které se teď hrdě přihlásilo o slovo a ukazuje se nám v celé své kráse.

S nástupem podzimu přichází ruku v ruce i podzimní móda, která bude plná barev a zajímavých střihů, ve kterých vás na ulici zaručeně nikdo nepřehlédne. Jestliže vám móda není cizí a chcete se oblékat podle taktovky nejnovějších trendů, pak si určitě nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám prozradíme, jaké módní značky se usadí na špici pomyslného žebříčku letošního podzimu!

Zachumlejte se!

Vero ModaNosila se již loni a i letošní rok si vydupala své čestné místo v předních příčkách – stylová a na dotek příjemná kožešina jednoduše nesmí chybět ve vaší podzimní garderobě! Pro letošní podzim je sázkou na jistotu volba od populární značky Vero Moda, díky které se budete moci zachumlat do elegantní bílé vestičky, která vypadá skvěle a vy v ní jednoduše zazáříte. Ačkoli hitem podzimu jsou pestré barvy, sázkou na sněhobílou kožešinu rozhodně nic nezkazíte, ba naopak se příjemně naladíte na nadcházející nejchladnější období v roce, které tu bude cobydup!

Buďte vidět!

Jestli k podzimu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to barvy – a to nejen barvy přírody, kterými se můžete kochat při pohledu z okna nebo na toulkách ulicemi plnými spadaného listí! Jestliže nechcete zapadnou v šeru, pak by vám neměla chybět křiklavě barevná peněženka značky Desigual, díky které si placení budete užívat! Tato značka ví, že peněženky musí být vidět, proto sází na různorodé barvy, kterým se jednoduše nedá odolat.

Vraťte se v čase!

LYDCAť už si v podzimním nečasu vyrazíte kamkoli, jako věrný pejsek by vás měla doprovázet stylová kabelka, která dodá vašemu outfitu ten správný šmrnc. Kabelky k ženám neodmyslitelně patří, avšak pro letošní podzim má i tento módní doplněk svá jasná pravidla! Hitem bude návrat do 70. let, proto se nebojte sáhnout po jednom z modelů značky LYDC, která rozhodně ví, co vám bude slušet. Pamatujte, že třásně jsou pro letošní podzim nepsanou nutností!

Obrázek: modniinspirace.cz

Fotografie publikována se svolením nenetus Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte