Nepostradatelný doplněk ženského outfitu – kabelka

Nepostradatelným doplňkem ženského outfitu je samozřejmě kabelka, kterou nesmíme zapomenout doma, ať jdeme kamkoli. Není se čemu divit, vždyť v kabelce nosíme celý svůj svět, počínaje peněženkou se všemi doklady, klíčem od bytu, telefonem a konče šminkami, parfémem, brýlemi a dalšími nezbytnostmi.

Dámská kabelka, taška či mnohdy i aktovka není jen módním doplňkem, ale nepostradatelnou součástí nás samotných. Ne nadarmo se říká, že bez kabelky je žena jako bez ruky. Však v ní také ukrýváme vše potřebné. Přinášíme vám menší článek o tom, co bychom neměli zapomínat do kabelky přibalit.

…menší či větší kabelku?

Určitě znáte to věčné dilema, zdali malou či velkou kabelku. Do malé se vám všechno nevydá a ve velké se před vámi vše schovává? Máme pro vás elegantní řešení, kterým je organizér. Díky němu si můžete vzít i velkou kabelku a všechno budete mít přehledně po ruce. Úspěšné a pracovité ženy nosí v kabelce kromě klasických nezbytností i diář, vizitkář a hlavně pero.

…studentka a knihomolka?

U této skupiny je to různé. Studentky mohou být klasickými parádnicemi, které v kabelce nosí hlavně šminky, ale také knihomolky, které si namísto klasických ženských věciček přibalí knihu.

…typická maminka?

Maminky zase namísto šminek nosí nákupní tašku, hračku a pitíčko či dudlík, pro svého mrňouska.

Každá žena má zkrátka jiné priority, které se mohou různit. Proto není žádným překvapením, že máme většinou doma až několik druhů kabelek. Pro dny všední, sportovní i společenské události. Žena prostě nemá nikdy dostatek kabelek. Mimo jmenovaných událostí si kabelku vybíráme tak, aby nám barevně ladila k oblečení. Takže je docela možné, že máme černou, fialovou, bílou pouze pro společenskou událost. Krémovou, šedou, růžovou, pro sportovní. No uznejte sami, že jedna fakt nestačí!

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net

 


Řekněte ostatním, co si myslíte