Neriskujte – Bez cestovního pojištění nikam nejezděte

Konečně se blíží den D a vy už v duchu balíte kufry a vidíte se někde na písečné pláži pod velikým slunečníkem s drinkem v ruce. Na takovou dovolenou se většinou připravujeme už dlouho předem, alespoň v našich představách. Dokonce, i když se jedná o dovolenou na poslední chvíli, která má jednu nepopíratelnou výhodu – nízkou cenu. Tak či tak přemýšlíme, zda nám budou slušet tygří plavečky, romantický klobouček, zda si vzít jen pohodlné žabky nebo i podpatek a kolik šatů se nám vleze do kufru. Na co však myslíme málo nebo vůbec, je sjednání cestovního pojištění. Což je ovšem zásadní chyba, protože taková dovolená snů může skončit doživotním splácením a pochroumaným zdravím.

Nikam nemusíte chodit

Pokud se vám zježily chlupy na rukou z představy, že budete muset běhat po pojišťovnách tak se zase uklidněte. Udělejte si vaše oblíbené latté a usedněte do pohodlného křesla. Vše se dá vyřídit z pohodlí vašeho domova prostřednictvím cestovního pojištění online. Obíhat všechny pobočky a zjišťovat jejich ceny, slevy a jiné bonusy by vám zabralo spoustu času, který umíte určitě využít mnohem lépe. Po zadání potřebných údajů, jako je termín, destinace, počet dnů, osob a jiné, můžete porovnat mezi sebou až několik nabídek. Jakmile budete mít vybráno, zvládnete pojištění během pár minut. Cestovní pojištění je stejně tak důležité, jako rezervace letenkyNeriskujte - Bez cestovního pojištění nikam nejezděte či hotelu.

To nejlepší z nabídky právě pro vás

Při takové dovolené už není potřeba hledět na nějakých pár korun navíc. Přehled tarifů cestovního pojištění vám zajistí, že si vyberete to nejlepší, právě pro vás. Pokud se cesty navíc účastní i děti je nanejvýš obezřetné všechny předem pojistit. To byste měli plánovat mnohem dřív než samotný obsah kufru.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte