Nuru masáž nejen pro pány – erotická masáž s mnoha bonusy

Toužíte-li po jedinečném zážitku, při kterém vám budou vstávat všechny chlupy na těle a vaše smysly splynou dohromady, pak vyzkoušejte Nuru masáž. Při této masáži nedochází k separování určitých části těla, jako jsou nohy, záda, ruce, ale masérka poskytne jedinečnou rozkoš celému vašemu tělu.

Tato masáž se provádí formou tělo na tělo aneb body to body. Masérka klienta masíruje svým tělem, což mnohé asi zaujme. Nuru masáž, se zrodila v Japonsku a patří k nejstarším metodám masírování. Cílem je ulevit lidskému tělu, jak po stránce mentální, tak fyzické. Posiluje mysl, ducha i fyzické tělo. Technika nuru masáže se používala v dávné minulosti v tradičních japonských lázních.

Erotické masáže pro muže i ženy

Poskytována je především mužům, ale dopřát si ji mohou i ženy, pokud najdou odvahu. Erotická masáž pro páry se těší poslední dobou velké oblibě a není divu. Rozhodně jde o jednu z nejlepších masážních terapií a dodnes je nejen v Japonsku považována za masáž antistresovou. Masérka je buď při masírování úplně nahá, případně jen lehce oděná. Setkat jste se mohli také s názvem „klouzavá masáž“ nebo „mokrá masáž“. A protože vychází z tradičních japonských lázní, zachovává si techniky a postupy tradiční rituální masáže.

V čem spočívá kouzlo?

Kouzlo tkví jednak v propojení lehké erotiky a hluboké relaxace, přičemž nezřídka dochází i k vyvrcholení, protože dochází rovněž k masírování erotogenních zón a oblasti genitálu. Jako všechny erotické masáže začíná i tato koupelí, kdy je masírovaný nejdříve šetrně umyt. Tradiční postupy velí, že se jedná o společnou koupel či sprchu zároveň s masérkou, kde nechybí ani příjemně voňavé byliny a už zde dochází k prvnímu tělesnému kontaktu formou jemné masáže. Co může být příjemnějšího než napěněný sprchový gel, klouzavé ruce masérky a fantazie roztočená na plné obrátky.

Poté masérka uloží klienta na matraci a nanese na jeho tělo speciální gel vyrobený z mořských řas, který příjemně hřeje. Je to nuru gel, odtud název pro masáž. Má specifické kluzké vlastnosti (proto další názvy jako mokrá či kluzká masáž). Gel má mimo jiné i detoxikační vlastnosti a je výtečný pro pokožku těla – vyživuje a hydratuje, dodává pružnost a vitalitu.

Technika vyžaduje zkušenost

Po takové kůře je pokožka svěží, zbavená nečistot, hedvábná, hladká. Rozhodně jde o masáž velmi erotickou, ale v tradičních japonských lázních nebylo prioritou tělesné uspokojování, nýbrž navození odpočinku, hluboké relaxace, uvolnění a zbavení se stresu. Masérka používá jemné dotykové techniky, jež způsobují příjemné mravenčení.

Lze sem zařadit různé, hlazení, hnětení, doteky, specifické formy obětí a masírování. K navození vzrušení dochází téměř vždy, to však neznamená, že by musela nuru masáž končit nějakou sexuální praktikou, jež by vyústila vyvrcholením. Tuto masáž mohou provádět jen zkušené masérky, které mají za sebou výcvik a praxi. Technika si vyžaduje zkušenost a obratnost.


Řekněte ostatním, co si myslíte