Obohaťte Váš jídelní lístek s gastro balením ovoce!

Vlastníte restauraci a rádi byste Váš jídelní lístek obohatili o španělské delikatesy? Španělská kuchyně je velmi rozmanitá a chuťově bohatá. S gastro balením značky Bassta můžete Vašim hostům také v tuzemských podmínkách připravit speciality, s nimiž se ve Španělsku běžně setkáte.

Jednotlivé gastro balení můžete vybírat na této webové adrese www.bassta.cz/produkty. Na severu Španělska můžete ochutnat díky chladnému a vlhkému podnebí jiné pokrmy než na jihu, kde panuje stále teplé klima. Není proto divu, že jižané upřednostňují lehkou stravu, zatímco na severu dají obyvatelé Pyrenejí přednost raději tepelně upravenému jídlu.

Gastro zážitek v podobě Španělských pokrmů

Španělská kuchyně se může pochlubit, jak celonárodními specialitami, tak pokrmy, které jsou chloubou jednotlivých regionů. V celém Španělsku můžete ochutnat různé typy tortil, k jejichž přípravě budete potřebovat především cibuli, brambory, vejce, sůl. Tato bramborová omeleta se podává studená s kouskem pečiva nebo v bagetě s majonézou. Velmi populární je zejména studená rajčatová polévka gaspacho. Hostům ve Vaší restauraci ji můžete nabídnout zejména v letním období, kdy se stane skvělým osvěžením. Při návštěvě Španělska bychom neměli zapomínat ani na různé druhy tapasů.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv španělskou specialitu, vždy byste měli také dobře vědět, kde můžete za velmi dobrou cenu sehnat kvalitní španělské potraviny k přípravě těchto španělských lahůdek. Společnost BMC Brno nabízí rozmanitý sortiment zboží různých gastro balení ovoce. Z nabídkového katalogu gastro balení ovoce si můžete objednat konzervy loupaných broskví, hroznové kompoty i půlené meruňky.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte