Podzimní dekorace ozdobí vaše bydlení

Stačí jediný pohled z okna a všem je ihned jasné, že nejbarevnější období v roce – podzim – nám již kraluje v celé své pestré a rozmanité kráse. Stále chladnější počasí nás nutí trávit většinu času za dveřmi našich domovů a to nás přimělo napsat dnešní článek. Zatímco venku je spousta pestrých barev a různorodých odstínů, naše domovy jsou mnohdy nudné – a to je škoda! Proč si je tedy neozdobit pomocí podzimních dekorací, které kousek tohoto období přenesou i k vám domů? Nechte se inspirovat!

Inspirace číhá všude kolem vás

Na podzimu je úžasné, že vám sám o sobě poskytuje spoustu inspirace. Stačí se jen rozhlédnout kolem, například při venčení vašeho čtyřnohého kamaráda nebo po cestě domů z práce. Pestrobarevně zahalené stromy a jejich plody jsou ideálními kandidáty pro vaší podzimní dekoraci. Najděte si jedno odpoledne čas a projděte se po ulici, v parku nebo po zahradě. Nasbírat si můžete listy stromů, jeřabiny, žaludy i šišky – záleží jen na vás, jakým stylem dekoraci pojmete.

Dlabání dýní vás bude bavit

Podzimní dekoraceZa pár dní se ve světě bude slavit populární noc duchů – Halloween. V tuto noc se domy zahalí do oranžovo-černých dekorací, které jsou u tohoto svátku nepostradatelné. Jednou z neodmyslitelných součástí jsou i dýně, které lidé vydlabávají a tvoří na nich zajímavé, vtipné i strašidelné obličeje. Do vydlabané dýně následně umístí svíčky, díky čemuž vznikne úchvatná dekorace. Proč to nezkusíte? Dýně nemusíte jen dlabat, samy o sobě vypadají velmi pěkně a umístit si je můžete ke dveřím, na okno nebo je postavte na tác a nechte třeba na stole.

Klasická podzimní dekorace – kaštanová zvířátka

Máte-li děti, můžete do výroby podzimní dekorace zapojit i je. Nejenže vám tak společnými silami vznikne něco úžasného, ale navíc strávíte příjemný čas a pobavíte se. Podzimní klasikou jsou zvířátka z kaštanů a špejlí. Možná jste jako malé děti podobné dekorace vyráběly s rodiči, nyní to můžete naučit vaše děti, které to jednou naučí svoje děti. Je to zábava!

Obrázek: pixabay.com, pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte