Podzimní trendy pro vaše nožky

Podzim je konečně tady a s ním i pestrobarevně obsypané stromy a pomalu žloutnoucí tráva. Vzhledem k tomu, že ani počasí už není nepřívětivější a tu a tam nás ráno překvapí ranní mrazíky, je třeba vašim nožkám dopřát tu nejlepší péči v podobě teplíčka a pohodlí. Upusťte od názoru, že si na podzim vystačíte s jedním párem bot. Jestliže se chcete oblékat stylově a do ulic vyrážet se vší parádou, pak si nenechte ujít dnešní článek, který je doslova nabitý podzimní inspirací. Do čeho tedy obout vaše nožky?

Lodičky s nápadem

Lodičky představují nesmrtelný druh obuvi. Spolehnout se na ně můžete v létě, na jaře a klidně i teď na podzim, stačí jen k jejich výběru přistupovat s nápadem a originalitou. Nechte stranou klasiku v podobě černého modelu a zkuste po decentně nazdobených či netradičně barevných botičkách. Uvidíte, že dokonale zapadnete mezi pestrobarevné listí spadané na ulici! 

Klasické tenisky tak trochu jinak

Tenisky jsou klasika. Dávno odzvonilo dobám, kdy po nich s nadšením sáhly jen sportovně založené ženy a dívky. Tenisky na klínku představují neuvěřitelně pohodlný trend, který je navíc neuvěřitelně zajímavý a in. Věděli jste, že vám správně zvolené tenisky mohou vašim proporcím opticky ubrat pár kilo? Do podzimních ulic ideální!

Pohodlné polokozačky

Zvolejte třikrát hurá severskému stylu, který hlásí velkolepý návrat! Hitem letošního podzimu budou polokozačky odzdobené kožešinou a na širokém podpatku, nejlépe s hrubším povrchem, abyste si ani na začátku zimy neublížili na ledovatce. Ani v tomto případě se nemusíte bát barev a experimentů. Však od toho je barevný podzim, nemyslíte?

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte