2 čtenářské názory na “Na Babišův pozdní příchod zareagovala i Eva Pavlová: Dopis o slušnosti donutil veřejnost k zamyšlení

  1. Tak to je už moc. Co se do toho rádoby první dáma motá. Nemá na to právo. At se stará sama o sebe. Okradla nás o peníze, někdy vypadá jak utržená od vozu a bude někoho ponižovat.

  2. Ano, je slušností se omluvit. Je také ale slušností před schůzkou, kde chci něco vyjednat, nedávat v předvečer rozhovor do médií, kde si pokud nebude po mém, kladu podmínky a vyhrožuji kompetenční žalobou.
    Pan Babiš žádal o posunutí schůzky, ale nebylo mu vyhověno. Pan president se také nechová zrovna státnicky a pan Babiš již jeho chování má zřejmě dost. Je škoda, že se nedokáží domluvit, ale nemá na tom podíl jen pan premiér.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *