Přímo v centru dění díky domácímu kinu

Jste filmový fanoušek nebo milovník her na konzolích? Potom byste si měli dopřát ten nejlepší zvukový prožitek a vynikající obraz domácího kina. Domácí kino má již mnoho českých domácností, ne každá však vybírala jeho komponenty pečlivě.

Pamatujte, že sestavy z hypermarketů se nemůžou srovnávat s kvalitou pravého domácího kina, které vám má dát možnost prožít filmový zážitek jako v kinosále.

Předvánoční slevy – pozor na ně!

Lidé se často nechají zlákat předvánočními akcemi, ovšem taková elektronika může být často nekvalitní, a to hlavně v případě, že není zakoupená v ověřené prodejně. Zkušení prodejci radí zákazníkům, aby při nákupu takové elektroniky dbali na funkci a výkon, ne na design. Co by měla správná sestava mít? Wi-Fi, Bluetooth, přehrávání ze sítě a internetového rádia, kvalitní DA převodníky, podpora 4K videí, DolbyAtmos. Toto vše potřebné nabízí japonský výrobce Onkyo.

Technické vymoženosti

Technika od Onkyo je nadupaná a nabízí všechny možné technické vymoženosti. Například dominují technologií AccuEQ, ta automaticky nastavuje zvukové parametry kanálů podle rozmístění soustav a charakteristik dané místnosti. Dále nabízí nejmodernější formát prostorového zvuku DolbyAtmos, který vás vtáhne doprostřed dění. Dokonce i při přehrávání starších DVD i herních her můžete sledovat detaily v Ultra HD kvalitě. Obraz bude vždy čistý a ostrý.

Ovládání je snadné

V Onkyo mysleli i na pohodlné ovládání, které zvládne každý. Vším vás od kalibrace kina až po nastavení ovladačů provede průvodce přímo na obrazovce vaší televize. Dokonce můžete sladit sestavu s vaším smartphonem, přes který můžete následně ovládat hlasitost, přepínat kanály apod.

Špičková technika, která se vyplatí

Investovat do domácího kina od značky Onkyo je chytré, jak jste se mohli dozvědět v minulých řádcích. Tato firma se produkcí audio komponentů zabývá více než půl století a v posledních letech je to právě Onkyo, kdo udává směr mez výrobci systémů domácího kina. Tajemství je koneckonců skryto v samotném názvu, který obsahuje dvě japonská slova – ON (česky zvuk) a KYO (harmonie). Proto hlavě prvotřídní zvuk charakterizuje všechny produkty.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte