Přírodní pomocníci proti vráskám

Vrásky jsou největším strašákem v životě každé ženy. Stárnutí se nevyhne nikomu z nás a zub času se jednoho dne nesmazatelně podepíše na všech. Jestliže se vrásek v obličeji děsíte již nyní a pomalu si do porcelánového prasátka odkládáte drobné na zaplacení botoxu, přečtěte si dnešní článek. Známe totiž přírodní pomocníky proti vzniku vrásek, které nebolí a nezruinují váš finanční rozpočet. Nenechte si ujít následující řádky, možná vás v mnohém příjemně překvapí!

Na ovocných šťávách si pochutnáte a zároveň pomůžete svému vzhledu

Hned zkraje zmíníme bezbolestnou metodu, jak zpomalit vznik nevzhledných vrásek, které vás možná straší ze spaní. Jedná se o velice oblíbený způsob populárních hereček, které nechtějí trpět na botoxu, ale zároveň nechtějí čekat na den, kdy jim vrásky „ozdobí“ obličej. Celé kouzlo spočívá v jedné skleničce ovocné či zeleninové šťávy denně. Zní to jednoduše, viďte? Stačí, když si každý den dopřejete jednu sklenici šťávy z libovolného ovoce nebo zeleniny. Do těla tak hravě a chutně dostanete spoustu vitamínu A a C, které jsou důležité pro buněčnou obnovu.

Koupele v oleji zní možná děsivě, ale rozhodně pomáhají

Koupele v oleji – mnoho lidí po přečtení tohoto slovního spojení jen nevěřícně zakroutí hlavou a je pravda, že to možná zní podivně. Na druhou stranu je ale dokázán, že občasná olejová pomoc napomáhá proti vzniku vrásek – tak proč to nezkusit? Ve chvíli, kdy vám vaše pokožka přijde suchá, napjatá a unavená, udělejte si pár minut jenom pro sebe a na pomoc si zavolejte olej. Mnohé z nich obsahuje linolové kyseliny, které jsou známé pro své pozitivní účinky na pokožku a především schopnost udržet v pokožce přirozenou vlhkost. Bohatě vám postačí 10 ml olivového oleje, který lze smíchat s jiným olejem – klidně esenciálním. Směsí následně masírujte pokožku alespoň 30 vteřin a poté jednoduše opláchněte vlažnou vodou. Ihned po aplikaci uvidíte, že je vaše pleť vyživená a příjemně hebká.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte