Pyžama, která jsou sexy a zahřejí

Teplo je nenávratně pryč, ale vám se stále do pyžama nechce a svých oblíbených sexy košilek se nechcete vzdát? S našimi tipy určitě změníte názor. Jsou totiž dámská pyžama, která vás zahřejí a zároveň jsou sexy.

Je to tak, chladné dny a noci se přihlásily o slovo a sexy krajkové noční košilky už moc nezahřejí. Jenže komu by se chtělo soukat do beztvarého pyžama, kde je sice teplo, ale přílišné vášně neprobouzí. Ale i pyžama mohou být zatraceně sexy, stačí je najít.

Sexy trendy

Zkuste sexy satén a něžný proužek. To zabere vždy a zvlášť pokud si povolíte pár knoflíčků na košili. Stejně dobře vypadají i světlé přírodní barvy spolu s decentní krajkou. Dokud opravdu nemrzne, nemusíte se vzdávat varianty s kraťasy. Koneckonců nespíte venku na balkoně, ale pod peřinou. Teplejší variantou kraťasových pyžam jsou pyžama s dlouhým rukávem. I ta však mohou být zatraceně přitažlivá. Oblíbené jsou i varianty s tílkem či tričkem a dlouhými kalhotami. To se hodí hlavně pro ty, co se v noci odkopávají. Sázkou na jistotu je satén. Je jemný, příjemný a navrch hodně sexy. Moc dobře vypadají také pyžama z viskózy, hlavně ta ve tříčtvrtečních délkách. I když černá nepatří k vašim nejoblíbenějším barvám, nezapomeňte, že je elegantní a zároveň i erotická. Velmi svůdně působí i overaly, které jsou určené na spaní. Oblečte si třeba nějaký s velmi decentním vzorem či jednobarevné. Špatnou volbou není ani červená. Však je to také barva lásky a vášně. Partnera úplně položíte na lopatky pyžamem se zvířecím vzorem.

Vidíte? I v pyžamu můžete být krásně sexy. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky. Váš partner vám rozhodně neodolá.


Řekněte ostatním, co si myslíte