S barevnými čočkami k úplně jinému pohledu na svět

Kontaktní čočky zná jistě úplně každý. Díky nim se lidé přestávají stydět za své oční vady, zbavují se brýlí a cítí se prostě lépe. Ale slyšeli jste již o barevných čočkách? Každý někdy zatouží být něčím jiný, originální, zajímavý a nevšední. Někdy je důležité, aby člověk vystoupil z řady a ukázal tak svému okolí, že rozhodně není stejný jako všichni ostatní, že umí zaujmout. A k tomu slouží ony zmiňované barevnécrazyčočky.

Zajímavější tvar očí

Některé barevné čočky umožňují nejen změnit barvu vašich očí, ale také jejich tvar. Díky takovým čočkám se vám vaše oči budou zdát větší a tvarově mnohem zajímavější.

Doplněk, který nezatíží peněženku

Krása něco stojí. Ať už si zajdete ke kadeřnici, nebo ke kosmetičce, vždycky vás to bude něco stát. S barevnými čočkami to není jinakzadarmo nejsou. Ovšem nemusíte se bát, že by vás koupě této srandy zruinovala. Barevné čočky jsou cenově dostupnou záležitostí, kterou si – někdy po troše šetření – může dovolit úplně každý. Řádově se cena barevných čoček pohybuje od několik stovek po tisíc korun. Záleží, zda zvolíte variantu na 3 měsíce, nebo jeden rok. 

Barevné čočky se vzorem

Stále vyhledávanější variantou barevných čoček se stávají čočky se vzorem. Stejně jako můžete vybírat v pestré škále barev, máte možnost volit i mezi nejrůznějšími vzory. To dodává světu crazy čoček úplně nový rozměr. 

Dioptrické crazy čočky

Barevné čočky nejsou pouze výsadou těch, kteří chtějí zaujmout. Naopak, mohou si je dovolit i ti, kteří trpí oční vadou a nosí klasické kontaktní čočky. Fungují úplně stejně jako kontaktní čočky, jediný rozdíl spočívá ve vložené vrstvě s obrázkem.

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte