Sezóna začíná: máte vše potřebné pro letní grilování?

Jen co se počasí krapet umoudří, začne se z drtivé většiny zahrádek či větších teras kouřit jako o život. Na grilovací sezónu se možná netrpělivě těšíte i vy, a proto si pomaličku chystáte vše potřebné, aby i u vás doma mohly letní grilovačky začít v plné parádě. Oprašujete gril, který celou zimu poslušně odpočíval ve sklepě, komoře či na půdě, v obchodech jako mlsní kocouři kroužíte okolo masných výrobků, na které se vám sbíhají chutě, doma v kůlně naopak připravujete dřevo, aby mohl vzplát pořádný oheň. Na co ale spousta z vás nemyslí je pitný režim. I ten při grilování hraje svou roli, neboť je třeba všechny ty dobroty něčím spláchnout, případně zapitím čerstvé vody připravit vaše chuťové buňky na další nášup pochutin. Máme pro vás šikovný tip, jak tento problém hravě vyřešit – čtěte dál!

I čerstvá voda má svou chuť!

O pitném režimu a jeho důležitosti vás jistě nemusíme dlouze poučovat. Už malé děti jsou vedeny k tomu, aby jej svědomitě dodržovaly a poskytovaly tak svému tělu hydrataci, která je pro něj klíčová. Chcete-li si chvíle na zahradě užívat se vším všudy, grilovat ve velkém stylu a trávit příjemný čas s rodinou či přáteli, ale zároveň myslet i na dostatek pitné vody, máme pro vás tip: výdejníky na vodu, kteří na tuto nepsanou povinnost budou myslet za vás! Je dokázáno, že jakmile má člověk pitnou vodu neustále na očích, nutí ho to častěji pít nežli ve chvíli, když se mu flaška s vodou krčí někde pod stolem. Věřte nám – my víme, o čem mluvíme!

Snadné ovládání a maximální účinnost!

Automat na vodu se stává stále častěji vídaným doplňkem nejen v zaměstnání, ale i ve stále většímSodobar počtu domácností. Vyznačují se velice snadným ovládáním, které hravě zvládnou i děti, navíc představují neustálý přísun zdravé vody. Kdo neholduje obyčejné vodě či snad zastává názor, že si vodu může natočit z kohoutku a bude mít úplně stejnou chuť, může dát přednost sodobaru. Ten vám ve vteřince vytvoří lahodou perlivou vodu, které neodoláte. Sodobar najde uplatnění kdekoli – i u vás na zahradě při příjemném a především chutném grilování!

Obrázek: www.sodobary.com, w-system.cz


Řekněte ostatním, co si myslíte