Slušivé dámské overaly nevycházejí z módy

Dámské overaly, se řadí mezi skvělé módní oděvy, které jsou vhodné do města, na párty, sport, pláž, nebo dokonce do postele. Vyrábějí se různých střihů, šířek, délek, materiálů. Právě materiál, rozhodne o tom, kde si overal oblékneme. Rozhodně overaly nepatří, do dávno zapomenutého zboží. Naopak, se těší velké popularitě a jedná se o moc slušivé kousky. Tyto pohodlné a sexy oblečky, jen tak z módy nevyjdou. Overal chcete, li kombinéza, je ozdobou dámských šatníků, již od třicátých let. Největší boom, však overaly dosáhly v době slávy skupiny Abba. Obě populární zpěvačky, měly na sobě při vystoupení právě overaly. Jak se praví: V jednoduchosti, spočívá krása. Přesně to, sedí na overaly.

Rozdíly pro využití overalů spočívají ve výběru látky. Stejný střih, pouze jiná látka, rozhodne o tom, kam vyrazíme. Ze sportovní látky, vznikne overal pro volnočasové aktivity. Jako například kino, nákupy, procházka, výlet na kole. Lehoučké materiály jsou vhodné na léto, kdy se dají nohavice zkrátit na overal kraťasy. Vhodné na pláž a jiné letní aktivity. Naproti tomu, můžete použít stejný střih, ale luxusní materiál a vznikne overal, vhodný na ples či svatbu.

Overal podle typu postavy

Overaly jsou velmi variabilní a přizpůsobivé. Nejlépe jsou na tom samozřejmě vysoké a štíhlé ženy. Velmi roztomile však vypadá overal i na menších nebo silnějších postavách. Vše závisí na střihu. Pokud je střih volný, rafinovaný a umí zamaskovat problematické partie, pak je overal tou správnou volbou.

Nevýhody overalu

Overal však skrývá i nevýhody. Pokud pocítíte nutnost navštívit toaletu, budete se muset svléknout do spodního prádla. Ale jak se praví, parádo trp. Jedná se opravdu o slušivý kousek, který přiláká ne jeden pánský pohled. A to už snad stojí za to, obětovat pohodlí.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte