Stylová pánská móda

Nejen ženy mají touhu se hezky oblékat a líbit. Svět kvalitních a stylových hadříků, bot a doplňků si podmanil i mužskou populaci. Stylová pánská trička dnes nechybí v žádném šatníku moderního muže. Stejně tak jako v dámské módě i pánové preferují různé styly. A protože máme léto, zaměříme se na letní módu.

K oblíbeným letním stylům patří například styl Jamese Bonda. Známý agent 007 je proslulý hlavně tím, že ať už pronásleduje protivníka v některém z ikonických aut, utíká zběsile džunglí či pluje na jachtě po mořích, pokaždé si zachová šmrnc, důstojnost, eleganci, chlad a osobitý styl.

Styl ala James Bond

Toužíte-li oblékat se stejně jako nejznámější agent, je základem minimalistická, jednoduchá bílá košile a kravata. Dále zde patří ležérní sako v kombinaci s ohrnutými kalhotami. K dokonalosti už chybí jen detaily, jako jsou knoflíčky na rukávech, kožený opasek, sluneční brýle, elegantní, ale pohodlná obuv, zapomenout nesmíme ani na kapesníček v klopě. Chcete-li zaujmout a zároveň nosit klasiku, agent 007 by volil nestárnoucí kombinaci modré barvy s šedou, béžovou a doplňky z kůže.

Street style aneb móda z ulice

Tento styl můžeme vídat ve všech módních metropolích. Tak například ve Francii si v zásadě potrpí na značky a přehlídkové kusy oblečení. V kombinaci s neotřelým stylem není často zcela jasné, kde končí molo a začíná ulice. Jedná se o sportovní, elegantní, ležérní, sofistikovaný a moderní styl odívání.

Svůj vlastní styl

A dost přebírání módních stylů filmových hrdinů, seriálových postav, celebrit. Stále existují muži, kteří razí svůjtrička vlastní styl.levné pánské mikiny dokážou udělat originální kus oděvu už jen tím, že jí umí zkrátka nosit. V šatníku žádného muže patrně nechybí kus oděvu zvaného tričko. Věřte či nevěřte i to se musí umět nosit. Klasické bílé tričko je nepostradatelná součást pánského outfitu. Ale vážně!

Bílé triko snese úplně všechno. Nosit se dá nedbale, ale i s elegancí. Zatímco pánské rifle se mohou nosit upnuté nebo volné, u trička platí, že by mělo být tak akorát. Pokud si však potrpíte na totální originalitě vyzkoušejte originální trička od Bastard.cz s vtipnými potisky od českých i slovenských grafiků, které stoprocentně nikde jinde nenajdete.

Obrázek: pixabay.com

 


Řekněte ostatním, co si myslíte