Tablety na hubnutí, kolagen a honba za krásou

Každá žena se chce líbit a při honbě za krásou neváhá utrácet nemalé množství peněz. Nejčastěji si ženy zakládají na tom, aby měly hezké vlasy, pokožku, postavu, oblečení a celkovou vizáž včetně péče o ruce, nehty, chodidla.

Téměř každá žena navštěvuje pravidelně kadeřníka, manikúru, pedikúru, obchody s oblečením. Při honbě za skvělou postavou drtivá většina už vyzkoušela drastické diety a účinné tablety na hubnutí, namísto návštěvy sportoviště. Ono na tom není nic špatného, pokud to člověk vezme za správný konec.

Fungují tablety na hubnutí?

Tablety na hubnutí mohou skutečně pomoci ve snaze zredukovat svá kila. Ovšem ruku v ruce s tím by měla jít zdravá strava a zařadit alespoň částečně pohyb. Ládovat se zákusky, smaženými jídly a spoléhat na zázrak pilulek se míjí účinkem. Ovšem při dodržení správné životosprávy a alespoň částečného pohybu skutečně tablety na hubnutí pomohou rozběhnout metabolismus.

Krásná pleť díky kolagenu

Ani ten nejdražší krém světa nepomůže, pokud tělo nevyživíme zevnitř. Dostatečná hydratace, minerály, vitamíny a kolagen jsou stavebním kamenem pro zdravou a krásnou pokožku. Vyzkoušejte kolagen ve formě tablet, jež dodají vašemu tělu potřebné zásoby. Tím se podpoří pružnost pokožky a funkce pojivových tkání včetně pozitivních účinků na klouby. S přibývajícím věkem ubývá kolagenu, proto je důležité dodávat ho ve formě potravinových doplňků. Kolagen mimo jiné chrání svalová vlákna, takže se hodí i při redukci váhy.

Co se týká krémů na pleť, vsaďte na účinky kyseliny hyaluronové. Krém s jejím obsahem snadno proniká do pokožky, kde opticky vyhlazuje vrásky. Mimo jiné zlepšuje hydrataci, elasticitu a vyživuje. Toužíte-li nakopnout svou pokožku a zlepšit její vzhled, objednejte si kyselinu hyaluronovou v kombinaci s kolagenovými tabletami a ušetříte desítky tisíc za plastické operace. Mnohem lepší je však věnovat se prevenci než poté napravovat škody.

Pitný režim a pohyb

Mimo potravinových doplňků, kosmetiky a pilulek, jež pomohou nakopnout spalování tuků, nezapomínejte na pravidelný pohyb a pitný režim. Doporučuje se popíjení čisté vody, zelených čajů a citrusových plodů: citron a grapefruit. Pohyb zvolte takový, který vás bude bavit. Ať už rychlá procházka, tanec, aerobic, trampolíny – co vám vaše zdraví povolí. Rozhodně účinek pohybu nepodceňujte.

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte