Tetování je sexy – Zkusíte to také?

Sluníčko s námi začíná pomalu koketovat. S nadcházejícími teplými měsíci začínáme postupně odkládat svršky a odhalujeme svá těla čím dál tím více. Možná, že je to ten pravý okamžik, jak vyzkoušet „japonské tetování“. Nemusíte se děsit! Jde o druh tetování, které není na celý život. Japonské tetování vydrží v závislosti na vaší péči od 1 až do 4 týdnů. Na pohled je však k nerozeznání od tetování klasického. Tetování se na kůži kreslí henou. Jedná se o sypký prášek, ve kterém jsou obsaženy pigmenty. Při smíchání s vodou, vznikne tekutá hmota, která se používá právě k malování na kůži. Hena se používá v několika barvách-černá, hnědá a červená.

Výhody japonského tetování

Mezi největší výhodu patří, že se tento druh tetování po několika týdnech smyje. Je to vhodná varianta pro ty, kteří uvažují nad tetováním, ale ještě se zcela nerozhodli. Je možné si vyzkoušet, jak by to vypadalo „nanečisto“. Mezi další výhody patří, že kresba henou nebolí.

Na co si dát pozor

V některých případech může hena vyvolávat alergickou reakci, díky přídavným chemikáliím. Nejlépe je vyzkoušet, zda henu sneseme někde na kousku kůže. Stejně tak, jako se zkouší snášenlivost barvy na vlasy. Pokud vás místo nebude svědit, štípat, nezrudne a nebude patrný otok, můžete si nechat vytetovat vámi vybraný ornament.

Tetování airbrush

Jde o jinou metodu, než kreslení henou. Opět můžete mít během 5 minut na svém těle obrázek, nápis nebo ornament. Co si jen budete přát. Metoda airbrush spočívá v tom, že se vybraný motiv namaluje první na šablonu. Poté se přiloží na tělo, kam budete chtít tetování umístit, a použijí se maskérské barvy. Barevnému provedení se žádné meze nekladou. Tento způsob zdobení těla vydrží 5 až 10 dní.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte