Trenýrky nebo slipy? Jaké spodní prádlo je zdravější?

Spodní prádlo zajímá každého z nás, i když to třeba hned nepřizná. Jedná se o záležitost, kterou řešíme denně, a určitě není nikomu lhostejné, jak se ve spodním prádle cítí. Mnozí si myslí, že především dámy jsou v této problematice vybíravější. Není to však zdaleka pravda – ani většině mužů totiž není lhostejné, jaké spodní prádlo používají.

Základním předpokladem je zcela jistě fakt, že se každý ve spodním prádle musí cítit příjemně. Nejde pouze a jen o pocit pohodlnosti, ale i o to, jak vnímáte konkrétní druh prádla po stylové stránce. Velice důležitým aspektem by potom mělo mít zdraví, které může být správným nebo naopak špatným výběrem spodního prádla velice výrazně ovlivněno.

Volnější střih po zdravotní stránce vyhrává

Pojďme se podívat například na pánské spodní prádlo – konkrétně na trenýrky nebo slipy. Jakému druhu tohoto prádla dáváte přednost vy? Zkuste si odpovědět a své tvrzení alespoň narychlo zdůvodnit.

Obecně je dokázáno, že vhodnějším prádlem jsou jednoznačně volnější trenýrky. A proč? Je to jednoduché, netlačí totiž tolik na pánské přirození.

V žádném případě však nechceme jakkoliv znevýhodňovat pánské slipy, případně pánské boxerky. I tyto produkty jsou mnohdy vysoce kvalitní, pohodlné a stylové a je spousta mužů, která na ně nedá dopustit. Přece jen však, pokud budete pravidelně a neustále nosit pouze těsné slipy, můžete mít v budoucnu problémy s potencí, není to však pravidlo!

Co preferují na mužích ženy?

Někteří muži se při výběru spodního prádla nechají ovlivňovat i od jejich drahých poloviček. Není to rozhodně nic, za co by se museli stydět. Jestli se tedy rozhodnete pro pánské trenýrky nebo naopak pánské slipy může ovlivnit i pohled nejedné ženy.

A co se líbí našim ženám? Opět zde platí, že je to individuální a nedá se to žádným způsobem sjednotit. Do značné míry záleží i na tělesných proporcích muže.

V dnešní době již nejsou dokonce ani ničím neobvyklým pánská tanga. Také tyto produkty si získávají značnou oblibu snad ve všech věkových kategoriích, o tom ostatně svědčí i odběr v jednotlivých obchodech se specializací právě na spodní prádlo.

Ať již se rozhodnete pro jakékoliv řešení, jedno je jisté. Vždy by měla být největší pozornost zaměřována na kvalitu. Nejsou totiž pánské boxerky, jako pánské boxerky a stejně tak slipy, jako slipy – v nabídce lze spatřit obrovské rozdílnosti. Samozřejmě i váš subjektivní vkus by se měl do výběru promítnout, stejně tak i zdravotní aspekty! Všímat si budete i materiálu. Teprve potom byste měli pohlížet na pořizovací cenu. Nutno však podotknout, že kvalitní spodní prádlo nemusí být drahé!


Řekněte ostatním, co si myslíte