Trenýrky nejen pro muže – Dámské trenýrky jsou IN

Když se vysloví trenýrky, většina lidí si vybaví muže v trenýrkách. Tento oblíbený střih si našel však své místo i v dámské módě. Zjištění, že trenýrky nosí i ženy může někoho překvapit. Přesto, že byly trenýrky v jednu dobu na ústupu i v pánské módě, udržely si svou pozici a navíc se rozrostly o oblibu mezi ženami.

Je více než jasné, že svou popularitu si získaly především kvůli pohodlí. I ženy chtějí mít boxerky, trenky a sexy trenýrky, nikoliv však ty po partnerovi, ale svoje! Každý kousek trenýrek, určený ženám se pyšní vychytanými detaily a funkčností. Můžete být drsná žena nebo romantická víla. Stačí vybrat správný střih, materiál, délku nohaviček a potisk.

Ženy a trenýrky

Ženy navíc k pohodlí bezpochyby řeší i vzhled. Trenýrky jsou střihem volné, ale je potřeba zvolit správnou velikost, aby vám opticky nepřidaly kilogramy navíc. Výrobci kvalitního spodního prádla, berou v potaz fakt, že každý chce vypadat i ve spodním prádle hezky. Obzvlášť ženy! Trenýrky využívají ženy především k domácímu lenošení nebo na spaní. Dámské trenýrky se od pánských přece jen liší a to střihem. Na rozdíl od pánských nemají typický pánský poklopec a na bočních dílech rozparky. Trenýrky představují revoluci v dámském šatníku.

Jak to vidí muži?

Někteří muži uznávají, že holčičí trenýrky jsou velmi sexy a jejich partnerky jim připadají velmi roztomilé. Pro muže to představuje tip na dárek pro svou manželku či přítelkyní. Místo klasického pyžama by dalo 68% mužů přednost právě holčičím trenýrkám a pouze 43% mužů erotické košilce. Většina mužů uvádí, že erotické košilky představují chvilkovou záležitost, která má splnit účel, ale nepraktické na běžné nošení či spaní a některým dokonce připomíná záclonu. Och ti muži a jejich fantazie….

Obrázek: pixabay.com


Řekněte ostatním, co si myslíte