Voňavé a originální balerínky na léto

Většina lidí vyzkouší za svůj život různé značky zboží. Zatímco jeden si potrpí zásadně na značky, druhý to až tak neřeší. Najdeme-li však druh zboží, který nám po všech stránkách vyhovuje, budeme s k němu opakovaně vracet. V dnešním článku si vás dovolujeme seznámit s několika značkami ze světa dámské obuvi. 

Značka Mel

Značka Mel se zabývá výrobou balerínek a bot vhodných na jaro a léto, které jsou vyráběny z plastu. Ano, jsou vyráběné z plastu, a pokud si pod pojmem plast představíte něco ne moc voňavé, tak jste na omylu! Značka vyrábí voňavé plastové boty a i na českém trhu je již velmi známá a oblíbená. Značka Mel vyrábí velmi pohodlné a kvalitní boty a v jejich nabídce si najde ten svůj pár opravdu každý.

Mel je taková menší ségra značky Melissa, která také vyrábí voňavé plastové botky. Výrobky Mel jsou ekologické a samozřejmě dobře recyklovatelné a jsou opravdu hezké. Značka si dává záležet také na zdobení bot (např. stuhami, srdíčky apod.) a v jejich kolekcích najdete jak pohodlné baleríny Mel, tak lodičky na podpatku a také holínky, které se hodí do deštivého počasí a momentálně jsou IN. Luxusní balerínky Mel si můžete prohlédnou na následujícím obrázku.

i2

Botky jsou velmi kvalitní, ale cena je stále velmi přijatelná. Což určitě potěší nejednoho zájemce o obuv, které nechybí fantazie.

i3

Značka Melissa

Velmi známá brazilská značka, která vyrábí plastovou obuv, která voní. Značka je velmi originální a takové modely, jako nabízí právě Melissa, nikde neseženete!

i4

Módní kousky vytváří návrhář Epson Matsuo, s každým si vyhraje na 100% a díky tomu boty Melissa dostávají punc luxusu.

Z čeho se boty vůbec vyrábí?

Jedná se o velmi kvalitní plast – specializovaný materiál Meflex. Ten se podobá na PVC a dá se výborně recyklovat. Materiál také zaručuje dlouho životnost.

i5

Do ČR se tato značka dostala teprve nedávno, ale i tak je velmi oblíbená. Většina dam jsou však zaujaté a plastová obuv se jim moc nelíbí. To je ale velká chyba! Tato obuv je totiž velmi vhodná na parné letní dny, kdy se vám noha v botě normálně potí. V botách této značky se tolik potit nebudete a voňavý efekt bot se vám opravdu zalíbí.

i6

Obrázek: obuvmel.cz


Řekněte ostatním, co si myslíte