Vyskákejte si lepší postavu!

Pevná postavička jako lunt – to je sen snad každého z nás. Ne ke každému byla příroda štědrá a nenadělila mu od narození štíhlé linie, dokonalé proporce a míry, za které by se nemusela stydět žádná dívka z prestižního katalogu. Což o to, možná vám příroda do vínku nenadělila úžasnou postavičku, ale i vy si tento sen můžete splnit. Sexy figura není zadarmo, ale výsledky stojí za to! Proto jsme se rozhodli připravit tento článek, ve kterém vám poradíme zajímavý způsob, který vás dovede k vytoužené postavě. Zapomeňte na hodiny strávené ve zpocených posilovnách, rozlučte se s běžeckými botami a zahoďte cvičení podložku – známe totiž něco mnohem lepšího!

Fitness trend, jež ovládá svět

Přejete si mít postavičku jako vystřiženou z perfektního časopisu? Chcete mít ploché bříško, štíhlá stehna a pevný zadeček, za kterým se otočí nejeden pár mužských očí? Pak vyzkoušejte nejnovější fitness trend, který ovládá svět a zaručeně si získá i vás! Kouzlo spočívá v na první pohled obyčejném skákání na trampolíně, díky kterému získáte postavu z vašich snů. Co myslíte, nestojí to za pozornost?

Skákáním k lepší postavě i zdraví

Odborníci se shodují na jediném: 10 minut skákání na trampolíně se hravě vyrovná dvoukilometrovému běhu. To je na úvod velice povzbudivé přirovnání, nemáme pravdu? Nemluvě o skutečnosti, že pro vaše srdce a plíce je tato aktivita velice prospěšná. Skákáním na trampolíně zlepšíte svůj smysl pro rovnováhu a koordinaci, což je jen třešničkou na dortu. Není to lákavě?

Žádné speciální lekce – zvládne to každý

Další výhoda skákání na trampolíně tkví v jednoduchosti. Abyste mohli začít skákat na trampolíně, nemusíte chodit na speciální kurzy a učit se nudné postupy. Bohatě stačí, když si domů, na terasu nebo zahradu pořídíte trampolínu a v pohodlí rodinné atmosféry si vyskáčete pevnou a sexy postavu. Začněte pomalu, například s obyčejnými poskoky snožmo a postupem přidejte zdvihy kolen až do úrovně pasu. Je to snazší, než si myslíte!

Fotografie publikována se svolením Ambro Photography/FreeDigitalPhotos.net


Řekněte ostatním, co si myslíte