Yogoterie – vychutnejte si zdravý a chutný mražený jogurt

Máte rádi zmrzlinu, ale vadí Vám, že není moc zdravá? Milujete sladké a rádi zkoušíte nové věci? Pak určitě ochutnejte náš vynikající mražený jogurt, který Vám exkluzivně přinášíme v naší nově otevřené Yogoterii v pražském nákupním centru Atrium Flora. Vybrat si u nás můžete z mnoha různých příchutí mraženého jogurtu a doplnit si jej čerstvým ovocem, různými posypy a polevami.

Jak to u nás funguje?

Jednou z věcí, která je na našem konceptu mimořádně atraktivní, je to, že celý proces tvorby Vaší pochoutky je čistě ve Vašich rukou. Nejdříve si sami natočíte Vámi vybranou příchuť mraženého jogurtu. Potom si do něj přidáte čerstvé šťavnaté ovoce a nakonec si celou dobrotu můžete vylepšit některou z mnoha různých polev nebo posypů. Pokaždé tak může mít Váš jogurt úplně jinou podobu a můžete různě experimentovat s kombinacemi příchutí.

Pestrá paleta příchutí

Postup přípravy - Yogoteria /
Postup přípravy – Yogoteria /

Mražený jogurt, který si v naší Yogoterii sami natočíte, nabízíme hned v šesti lákavých příchutích. Vybrat si můžete mezi jogurtem čokoládovým, lískooříškovým, osvěžujícím višňovým nebo mangovým, a pro ty, kteří mají rádi čistou chuť jogurtu, máme i klasický bílý nebo výborný řecký jogurt. Velmi široká je také nabídka čerstvého ovoce a různých oříšků a dalších posypů. Jak bude Váš mražený jogurt vypadat, záleží vždy jen na Vás!

Zdravá a čerstvá pochoutka

Velkou výhodou našeho mraženého jogurtu je nejen to, že má vynikající chuť, ale také fakt, že je velmi zdravý. Náš jogurt je nízkokalorický a vyrobený z kvalitního mléka, má nízký obsah tuku, zato však obsahuje hodně vápníku, přináší Vašemu tělu spoustu bílkovin, pomáhá správnému trávení a posiluje imunitní systém. Díky čerstvému ovoci, které si do Vašeho jogurtu můžete podle libosti přidat, dostanete do svého těla také spoustu cenných vitamínů. Zkuste místo tradiční zmrzliny náš čerstvý a zdravý mražený jogurt a my Vám zaručujeme, že si opravdu pochutnáte.

Atraktivní věrnostní program pro stálé zákazníky

Dopřejte si Yogoteriu i vy /
Dopřejte si Yogoteriu i vy /

Pro všechny naše stálé zákazníky máme navíc připravený atraktivní a výhodný věrnostní program. Po jednoduché registraci od nás obdržíte speciální kartičku, na kterou Vám budeme připisovat celých 10 procent z každého Vašeho nákupu v naší Yogoterii. Nasbíraný kredit pak můžete uplatnit na další objednávku. Zjistit aktuální stav Vašeho kreditu si pak můžete kdykoliv na našich webových stránkách.

Yogoterie na sociálních sítích

Naše Yogoterie samozřejmě nemůže chybět ani na oblíbených sociálních sítích. Můžete nás sledovat např. na Facebooku a svůj profil máme také na Instagramu. Přidejte se k našim stránkám a sledujte naše novinky, aby Vám neunikly informace o tom, co je u nás nového a jaké pro Vás připravujeme akce.

Kde nás najdete?

Naši novou Yogoterii naleznete v pražském nákupním centru Atrium Flora, konkrétně pak ve foodcourtu ve čtvrtém patře. Dostat se k nám můžete metrem linky A (stanice Flora), tramvají nebo autobusem a samozřejmě také autem. Čeká Vás moderní a čisté prostředí, profesionální a příjemná obsluha a vynikající mražené jogurty. Těšíme se na Vás!


Řekněte ostatním, co si myslíte