1 čtenářský názor na “Babišovi opět spolu: Premiér sdílel krásnou fotografii s rodinou. Vivien je celá maminka

  1. Je pro mne ale nevhodné se ihned v tom popisu rodiny A.Babiše zmíňovat trapné poznámky o nějakém zahradníkovi a jiné nevhodné poznámky. Tady je jasně možno pozorovsat jak se pisálkové chovají když se odváží uvádět podobně něco o rodinném životě Fialy, či presidenta, kde je vše v nsaprostém pořádku a tady ihned se vepíše takové nevhodné a myslím , že záměrné poznámky a vsuvky jako ao synovi Babiše s nimž nemá dobré vztahy. To není fér,. ale je to jen soustavný způsob k přístupu k tomu , či onomu.A A.Babiš už i za čtyři roky dělá víc než předchozí politici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *